Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9691271774
REGON: 240861271
Rok założenia:
2008
Branża:

Polecane oferty

Możemy pochwalić się ogromnym doświadczenie w budownictwie na terenach górniczych. Posiadamy odpowi...
Niezaprzeczalnym faktem jest to, że projekt budowlany to podstawa późniejszej skutecznej realizacji...
Zajmujemy się usługami projektowymi, kosztorysowymi i specjalistycznymi. Wykonujemy dokumentacje ta...
Łaziska Górne, Pocztowa 5
Od początku działalności biuro Chmura realizuje zlecenia związane z budownictwem mieszkaniowym, prz...

O firmie

Siedzibę naszej firmy EM Projekt znajdą Państwo w Knurowie, w województwie śląskim. Od 2008 roku zajmujemy się przede wszystkim usługami projektowymi związanymi z rozmaitymi instalacjami. Nasze usługi świadczymy na rzecz Klientów indywidualnych oraz firm. Właścicielem firmy jest Marcin Szafarz.

Oferta

Każdy obiekt budowlany wyposażony jest w instalacje doprowadzające media. Położenie instalacji musi być jednak poprzedzone sporządzeniem dokładnego projektu, w oparciu o który firma budowlana wykona montaż. Nasze biuro EM Projekt, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, zajmuje się właśnie przygotowywaniem projektów instalacji i sieci zakładanych w budynkach mieszkalnych, w tym wielorodzinnych i jednorodzinnych, obiektach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. Zapewniamy, że każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie. Projektujemy szybko i z dużą dokładnością.

W naszej pracowni powstają projekty i dokumentacja techniczna instalacji i przyłączy gazowych, wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych. W tym ostatnim przypadku poza instalacjami projektujemy kotłownie, pompy cieplne i panele słoneczne.

Zajmujemy się także przygotowywaniem certyfikatów energetycznych budynków i nadzorowaniem inwestycji. Nasza oferta obejmuje również sporządzanie ekspertyz i analiz oddziaływania na środowisko niezbędnych do uzyskania pozwolenia na prowadzenie danej działalności. Dodatkowo służymy przygotowywaniem operatów wodnych, czyli dokumentacji technicznej, która musi być dołączona do wniosku o wydanie pozwolenia na użytkowanie wód.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z usług firmy EM Projekt.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt EM Projekt Marcin Szafarz

EM Projekt Marcin Szafarz, Knurów

Opinie (6)

Opinie o firmie EM Projekt Marcin Szafarz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emil
Emil
5.0
12.09.2019
Sprawnie wykonali przyłącza gazowe, a także sieci kanalizacji deszczowej. Polecam firmę EM Projekt.
Gabriel
Gabriel
5.0
31.07.2019
Profesjonalna pracownia projektowa, wykonali projekt budowlany, a następnie sprawowali nadzór autorski. Firma godna polecenia.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
14.05.2019
Współpraca z firmą EM Projekt to przyjemność, sprawnie wykonali projekt budowlany, który jest precyzyjny. Polecam!
Marcin
Marcin
5.0
02.03.2019
Sporządzili analizę środowiskową. Polecam.
Irek
Irek
5.0
16.01.2019
Zleciłem im wykonanie instalacji centralnego ogrzewania. Zależało mi na czasie, a oni zrealizowali zlecenie w ustalonym terminie. Polecam. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
Marek
Marek
5.0
06.11.2018
Bardzo profesjonalna firma, podjęli się wykonania sieci kanalizacji deszczowej. Usługa zrealizowana bardzo prawnie. Jestem zadowolony ze współpracy.