Profesjonalne usługi optyczne oraz okulistyczne
Profesjonalne usługi optyczne oraz okulistyczne, Em Optyk Ewa Gajda, Mirosława Rudka Spółka Cywilna, Orzesze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6351849675
REGON: 381875708
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Salon EM Optyk zajmuje się sprzedażą okularów oraz badaniem wzroku od ponad 25 lat. Siedziba znajduje się w miejscowości Orzesze, w województwie śląskim. Właścicielkami firmy są Ewa Gajda i Mirosława Rudka.

Oferta

W naszym salonie optycznym zajmujemy się sprzedażą okularów oraz przeprowadzaniem badań wzroku. Specjalizujemy się w badaniach okulistycznych i leczeniu chorób oczu. Przyjmujemy dosłownie wszystkich pacjentów, bez względu na dotkliwość posiadanej wady wzroku czy wiek.

W salonie optycznym Em Optyk można nabyć:
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • soczewki,
  • okulary zerówki,
  • okulary korekcyjne,
  • oprawki.
Ponadto w ofercie znajdują się środki pielęgnacyjne dla oczu. Pomagamy również w indywidualnym dobraniu okularów korekcyjnych czy też oprawek okularowych. Najważniejsze dla nas jest zdrowie i zadowolenie Klienta, dlatego nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek błędy w swoim zawodzie.

Nasz salon wyróżnia 25-letnie doświadczenie w zawodzie optyka okularowego. Powierzone nam prace wykonujemy w jak najkrótszym terminie i w jak najbardziej dokładny. Posiadamy zaawansowane zaplecze techniczne, które wpływa na jakość wykonywanych usług. Wykonujemy badania optometrystyczne i zapewniamy konsultacje optyczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z oferty firmy EM Optyk w miejscowości Orzesze.

Artykuły

Czy można spać w soczewkach kontaktowych?
Czy można spać w soczewkach kontaktowych?
Soczewki kontaktowe to prawdziwe wybawienie dla osób, które nie mogą przekonać się do noszenia okularów. Tylko czy w szkłach można spać? Sprawdziliśmy!
Jak dobrać okulary
Jak dobrać okulary
Wybór okularów jest bardzo ważny. Muszą one być nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim powinny leczyć wadę wzroku. Dowiedz się, jak dobrać okulary.

Wideo

Kontakt

Kontakt Em Optyk Ewa Gajda, Mirosława Rudka Spółka Cywilna

Em Optyk Ewa Gajda, Mirosława Rudka Spółka Cywilna, Orzesze

Opinie (8)

Opinie o firmie Em Optyk Ewa Gajda, Mirosława Rudka Spółka Cywilna

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Basia
Basia
4.0
20.09.2020
Zatrudniają naprawdę wykwalifikowanych okulistów, którzy dokładnie przeprowadzą badania wzroku i umiejętnie doradzą w zakresie wyboru okularów.
Artur
Artur
5.0
31.07.2020
Nie wiem, czy znajdzie się w okolicy lepszy salon optyczny. W każdym razie zdecydowanie warto skorzystać z usług firmy EM Optyk.
Albert
Albert
4.0
09.05.2020
Kompetentne pracownice a zarazem właścicielki. Jestem zadowolony z ich doradztwa. Nie wiedziałem, że okulary mogą tak upiększać.
Kamil
Kamil
5.0
26.03.2020
Zdecydowanie warto polecić!
Marcela
Marcela
5.0
20.01.2020
Posiadają szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych w atrakcyjnych cenach.
Radek
Radek
5.0
26.11.2019
Najlepszy salon optyczny w województwie.
Maja
Maja
5.0
19.09.2019
Polecam jak najbardziej usługi tego salonu optycznego. Bardzo ładne wytrzymałe oprawki. Widać, że są brane od markowych firm.
Beatka
Beatka
5.0
12.07.2019
Profesjonalne usługi z zakresu doradztwa w wyborze okularów. Jestem bardzo zadowolona z pomocy pań, które pracują w tym salonie optycznym.
Tagi