Sporządzanie poświadczeń i umów notarialnych
Sporządzanie poświadczeń i umów notarialnych, Elżbieta Sławińska notariusz, Stargard

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 11:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8541411871
REGON: 811837635
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Kancelaria notarialna prowadzona jest przez doświadczoną notariusz Elżbietę Sławińską. Kancelaria rozpoczęła działalność w 1999 roku i mieści się w Stargardzie Szczecińskim, w województwie zachodniopomorskim. Notariusz działa zgodnie z przepisami zawartymi w ustawie Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku.


Oferta

Do kancelarii Elżbieta Sławińskiej można udać się w celu sporządzenia aktu notarialnego czy też spisania protokołu. Notariusz każde zlecenie traktuje w sposób indywidualny. Swoje obowiązki wypełnia rzetelnie, ponieważ dobro klienta jest dla niej sprawą priorytetową. Wszystkie czynności notarialne wykonuje zgodnie z obowiązującym prawem oraz zasadami etyki zawodowej notariuszy. Zgodnie z art. 79 Prawa o notariacie notariusz dokonuje następujących czynności:
  • sporządza akty notarialne
  • sporządza poświadczenia
  • spisuje protokoły
  • sporządza protesty weksli
  • sporządza protesty czeków
Poświadczenia mogą dotyczyć własnoręczności podpisu, przebywania danej osoby w konkretnym miejscu, zgodności odpisu z oryginałem dokumentu oraz pozostawania danej osoby przy życiu. Ponadto rejent przechowuje dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe oraz zajmuje się przyjmowaniem i odrzucaniem spadków oraz doręczaniem oświadczeń.

Więcej informacji dotyczących działalności notariusz Elżbiety Sławińskiej, w tym dokumentów i danych niezbędnych do dokonania czynności notarialnych mogą Państwo otrzymać pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Elżbieta Sławińska notariusz

Elżbieta Sławińska notariusz, Stargard

Opinie (0)

Opinie o firmie Elżbieta Sławińska notariusz