Zapewniamy godny pochówek
Zapewniamy godny pochówek, Elizjum Dom pogrzebowy, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5661901820
REGON: 146147218
Rok założenia:
2012

O firmie

Zdajemy sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji znajdują się osoby po utracie bliskiego. Należy wówczas wybrać zakład pogrzebowy, który zapewni godny pochówek zmarłemu. Jesteśmy przekonani, że pod każdym względem spełnimy Państwa wymagania. Świadczymy usługi pogrzebowe z poszanowaniem przekonań religijnych oraz uczuć. Ofertę domu pogrzebowego Elizjum kierujemy do osób z Warszawy oraz okolic.

Adres drugiej placówki:
  • Targowa 46 Praga Północ

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Oferujemy pomoc w tych niezwykle bolesnych chwilach, kiedy muszą Państwo pożegnać bliską osobę. Kompleksowo planujemy pogrzeby i organizujemy ceremonie w różnych wyznaniach. Osobie zmarłej zapewniamy godny pochówek- pełen szacunku i dostojności. Wartością, którą wyznajemy, jest wysoka kultura pogrzebu. Ponadto oferujemy:
  • trumny,
  • urny,
  • wieńce,
  • tabliczki pogrzebowe,
  • klepsydry.
Dbamy o każdy szczegół - począwszy od transportu ciała do chłodni, przechowanie, przygotowanie zmarłego do pochówku, przez formalności i doradztwo przy wyborze trumny, urny, kwiatów, tabliczki, skończywszy na położeniu ostatniego wieńca na grobie. Organizujemy pogrzeby tradycyjne oraz urnowe.

Zapewniamy odpowiednią oprawę muzyczną podczas pogrzebu. Zgodnie z życzeniem rodziny zmarłego dokonujemy kremacji zwłok. Prowadzimy dystrybucję całunów kremacyjnych. Oprócz tego kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłku ZUS/KRUS, wynajmujemy autokary i minibusy do pogrzebu, umieszczamy nekrologi w prasie. Pochówki organizujemy zarówno w Warszawie, jak i w pobliskich miejscowościach.

Świadczymy całodobowe usługi pogrzebowe przez siedem dni w tygodniu. Służymy radą i fachową pomocą z poszanowaniem przekonań religijnych i uczuć. Gwarantujemy życzliwą i rzetelną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu - dom pogrzebowy Elizjum.

Artykuły

Usługi pogrzebowe Elizjum – profesjonalizm na najwyższym poziomie
Usługi pogrzebowe Elizjum – profesjonalizm na najwyższym poziomie
Firma Elizjum – wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebów, sprzedaż trumien. Usługi na wysokim poziomie w trudnym okresie dla rodziny zmarłego.
Trumny do pochówku tradycyjnego oraz kremacji zwłok
Trumny do pochówku tradycyjnego oraz kremacji zwłok
Wybór odpowiedniej trumny dla wielu ludzi może stanowić poważny problem. Jeżeli szukasz rzetelnego wsparcia, zapoznaj się z ofertą zakładu pogrzebowego Elizjum
Oprawa muzyczna i przemówienia na uroczystości pogrzebowej
Oprawa muzyczna i przemówienia na uroczystości pogrzebowej
Oprawa muzyczna i przygotowanie przemowy to sprawy, o które trudno zadbać samodzielnie podczas organizacji pogrzebu? Na jaką pomoc można zatem liczyć?
Jak dokładnie wygląda kremacja zwłok?
Jak dokładnie wygląda kremacja zwłok?
Kremacja zwłok to rozwiązanie coraz częściej wybierane w Polsce. Spopielenie ciała osoby zmarłej wykonać może jednak wyłącznie specjalistyczny dom pogrzebowy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Elizjum Dom pogrzebowy

Elizjum Dom pogrzebowy, Warszawa

Opinie (22)

Opinie o firmie Elizjum Dom pogrzebowy

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Emilia
Emilia
4.0
12.05.2022
Moja mama została skremowana, tak jak sobie tego życzyła. Firma Elizjum wszystkim się zajęła, łącznie z transportem ciała, kremacją i sprzedażą urny. Sam pogrzeb odbył się w atmosferze szacunku i godności.
Halina
Halina
5.0
01.03.2022
Ceremonia, którą dla nas zorganizowali, była bardzo podniosła. Pomogła nam pożegnać tatę, który życzył sobie, aby cały pogrzeb był tradycyjny, zgodny ze wszystkimi regułami wyznaniowymi. Dom pogrzebowy Elizjum uszanował jego wolę i załatwił sprawę z księdzem oraz przygotował piękną trumnę.
Marysia
Marysia
5.0
15.01.2022
Zakład pogrzebowy w których profesjonalizm, a także szacunek dla zmarłego i klientów są na porządku dziennym. Polecam serdecznie.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
22.11.2021
Kremacja i pogrzeb urnowy brata przeprowadzone, jak należy. Cieszę się też bardzo, że zakład pogrzebowy zajął się niezbędnymi formalnościami.
Ela
Ela
5.0
06.09.2021
Urządzili bardzo ładny pochówek mojej babci. Wszystko na najwyższym poziomie, ładna oprawa muzyczna. Polecam.
Iwona
Iwona
4.0
31.07.2021
Ciężko było w chwilach po śmierci męża, ale mogłam też liczyć na oparcie w panach z Elizjum, bo odciążyli mnie od większości spraw do których w tamtym momencie zupełnie nie miałam głowy. Serdecznie dziękuję i polecam.
Ada
Ada
5.0
11.05.2021
Panowie wykazali się taktem i dużą kulturą osobistą przez cały okres, gdy trwały sprawy pogrzebowe. A sama organizacja na najwyższym poziomie.
Kazik
Kazik
5.0
20.03.2021
Duża rzetelność w załatwianiu wszystkich spraw związanych z pogrzebem i organizacji samego pogrzebu. Dziękuję i polecam.
Hubert
Hubert
5.0
26.01.2021
Dom pogrzebowy Elizjum to zakład godny polecenia. Szanują wszystkie wyznania i potrafią się z nimi obchodzić.
Rafał Ciesielski
Rafał Ciesielski
5.0
14.01.2021
W dniu dzisiejszym pochowałem swoją Mamę. Wszystkie sprawy organizacyjne związane z kremacją, sprawami w szpitalu, na cmentarzu, USC i w końcu z mszą i samą ceremonią pogrzebową powierzyłem Domowi Pogrzebowemu ELIZJUM. I to była najlepsza decyzja w tych trudnych chwilach. Pani Sylwia z Biura i Panowie sprawujący posługę przy pogrzebie to prawdziwi profesjonaliści. Pełni empatii, wyczucia, cierpliwości i zrozumienia. Serdecznie im w tym miejscu dziękuję za organizację uroczystości i szczerze polecam każdemu, którego dotkną, jak mnie teraz, te trudne, ale nieuniknione przecież chwile.
Julian
Julian
5.0
12.11.2020
Zwróciliśmy się do nich, gdy umarła nasza mama. To była bardzo dobra decyzja.
rabarbara
rabarbara
5.0
12.09.2020
Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
Stocztery
Stocztery
5.0
08.07.2020
Ich pomoc jest nieoceniona. W organizacji pogrzebu zajmują się praktycznie wszystkim.
Edwin
Edwin
5.0
13.05.2020
Polecam dom pogrzebowy Elizjum. Jestem bardzo zadowolony.
Maja
Maja
5.0
30.03.2020
To się nazywa obsługa pogrzebowa. Pracownicy tego zakładu to prawdziwi specjaliści. Są empatyczni i bardzo taktowni. Widać, że znają się na rzeczy.
Paweł
Paweł
5.0
13.01.2020
Szeroki zakres usług, kompleksowe zajecie się osobą zmarłą. Fachowe doradztwo i empatyczne podejście. Polecam.
Karolina
Karolina
5.0
02.11.2019
Dbają o komfort rodziny zmarłego-, delikatnie ustalają wszystkie formalności. Zapewniają profesjonalną oprawę muzyczną, a każdy szczegół podczas ceremonii jest naprawdę dopracowany. Warto im zaufać.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
06.09.2019
Usługi na najwyższym poziomie. Kompleksowo organizują pogrzeby, mają szeroki wybór trumien i urn do pochówku. Mi bardzo pomogli w tym trudnym dla mnie okresie. Koszty również nie były wygórowane.
Patrycja
Patrycja
5.0
21.07.2019
Jestem im wdzięczna za tak pięknie przeprowadzoną ceremonię pogrzebową mojego dziadka. Profesjonalnie wszystkim się zajęli, włącznie z kremacją. Pomogli mi w wyborze trumny, bo ja nie miałam do tego głowy.
Mariola
Mariola
5.0
28.05.2019
Zakład pogrzebowy na poziomie. Mają duży szacunek do zmarłych i ich rodzin. Zajęli się pogrzebem mojego wujka jak należy, piękna ceremonia i oprawa muzyczna. Polecam ich usługi.
Honorata
Honorata
5.0
03.03.2019
Polecam usługi domu pogrzebowego Elizjum. Gdy zmarła moja babcia, z którą byłam bardzo związana, pomogli mi przejść przez ten trudny czas. Zajęli się wszystkimi formalnościami, a ceremonia pogrzebowa jak i pochowek zostały przeprowadzone z klasą i godnością.
polecam
polecam
5.0
15.02.2019
Polecam z całego serca Zakład Pogrzebowy Elizjum. Wielkie wyczucie, empatia i serce,którego tak bardzo nam trzeba w trudnym czasie. Bardzo przystępne ceny, a właściciele służą radą w każdej kwestii związanej z organizacją pogrzebu. Jeżeli jeszcze kiedykolwiek będę musiała korzystać z usług domu pogrzebowego to bez wahania u p. Sylwi i p. Artura.
Zobacz więcej (12)