Sprawnie montujemy wszelkie instalacje elektryczne
Sprawnie montujemy wszelkie instalacje elektryczne, Elektrousługi Ziełko Krzysztof Łobocki, Słupsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8391366518
REGON: 770841499
Rok założenia:
1996

O firmie

Siedziba firmy Ziełko, świadczącej elektrousługi, mieści się w Słupsku, na terenie województwa pomorskiego. Firma działa od 1996 roku, więc posiadamy spore doświadczenie w branży. Właścicielem jest Krzysztof Łobucki.

Oferta

W firmie Ziełko pracuje zespół doświadczonych elektryków. Zdobyli oni niezbędne kwalifikacje i wnikliwą wiedzę z zakresu instalacji elektrycznych i montażu alarmów. Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji, a także do właścicieli domów jedno- oraz wielorodzinnych. Z chęcią służymy doradztwem. Zapewniamy także rzetelną, kompleksową i terminową realizację wszelkich prac.

W skład szerokiego zakresu naszych usług wchodzi:
  • montaż instalacji odgromowych
  • montaż domofonów, alarmów
  • nadzór budowlany
  • konserwacja i modernizacja instalacji elektrycznych
  • pomiary elektryczne
  • przeglądy instalacji
  • projektowanie instalacji elektrycznych
Co więcej, nasze kompetencje sięgają wykonawstwa instalacji oświetleniowej ulic oraz obiektów. Zajmujemy się również instalacjami odgromowymi, uziemiającymi czy też wyrównawczymi. Podejmujemy się również naprawy wszelkich awarii związanych z elektryką. Co istotne, wyręczamy naszych Klientów w załatwianiu formalności z zakładem energetycznym.

Dysponujemy także fachowym sprzętem w postaci minikoparki. Ponadto proponujemy wykonanie kosztorysu budowlanego i kierownictwo nad budowami. Na zakończenie każdej inwestycji sporządzamy dokumentację powykonawczą. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonych elektryków, którym warto zaufać, zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Mamy również stronę internetową, na której znajdą Państwo wiele dodatkowych informacji.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Ziełko.

Marki i specjalizacje

Na wykonane prace udzielamy 36-miesięcznej gwarancji, na zastosowane materiały - wg producenta.Wycena kosztów robót na podstawie: przedmiaru robót,
projektu budowlanego instalacji elektrycznej,
oględzin zakresu robót w terenie.
Wycena kosztów robót jest elementem ofertowym, nie podlega dodatkowej opłacie.

Kontakt

Kontakt Elektrousługi Ziełko Krzysztof Łobocki

Elektrousługi Ziełko Krzysztof Łobocki, Słupsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Elektrousługi Ziełko Krzysztof Łobocki