Fachowe elektroinstalatorstwo
Fachowe elektroinstalatorstwo, Elektrotech Zakład elektroinstalacyjny elektryk Tadeusz Orpel, Śrem

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7850003394
REGON: 632014903
Rok założenia:
1986

O firmie

Elektrotech to zakład elektroinstalacyny prowadzony przez doświadczonego elektryka Tadeusza Orpela. Naszą siedzibą jest Śrem, na terenie województwa wielkopolskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 1986 roku oferując najwyższej jakości usługi związane z fachowym elektroinstalatorstwem. Lata praktyki sprawiają, że sprawnie realizujemy najtrudniejsze zadania.

Oferta

Oferta firmy Elektrotech skierowana jest do wszystkich Klientów, którzy potrzebują fachowej pomocy związanej z usługami elektrycznymi. Wiele lat działalności pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie, a przez ten czas skutecznie zrealizowaliśmy setki zleceń.

Wykonujemy instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych, obiektach przemysłowych, czy stacjach transformatorowych. Nasz podstawowy zakres usług to:
  • instalacje elektryczne,
  • linie kablowe SN i NN,
  • oświetlenie uliczne,
  • instalacje odgromowe,
  • kompensacja mocy biernej,
  • elektryczne pomiary ochronne.
Wykonujemy też telefonie komórkowe GSM. Chętnie podejmujemy się zleceń związanych z automatyką przemysłową. Instalujemy również oprawy oświetleniowe wewnętrzne i zewnętrzne różnego typu, a wśród nich doskonałej jakości oprawy ledowe.

Jesteśmy zorientowani na różnego rodzaju Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Oprócz firm obsługujemy też instytucje. Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową dlatego uważnie słuchamy wszelkich sugestii i dopasowujemy się do wymagań. Sprawna współpraca od samego początku to jeden z powodów dla których cieszymy się zaufaniem szerokiego grona Klientów, którzy chętnie też polecają nas dalej.

Jesteśmy grupą fachowców o wysokich kompetencjach, gruntownej wiedzy i znajomości tematu, którzy w codziennej pracy wykorzystują specjalistyczny sprzęt. To co nas interesuje, na czym się skupiamy i w co się w pełni angażujemy to końcowy sukces, a świadomi własnych umiejętności chętnie podejmujemy się nawet skomplikowanych zleceń.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań zachęcamy doi kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Elektrotech Zakład elektroinstalacyjny elektryk Tadeusz Orpel

Elektrotech Zakład elektroinstalacyjny elektryk Tadeusz Orpel, Śrem

Opinie (0)

Opinie o firmie Elektrotech Zakład elektroinstalacyjny elektryk Tadeusz Orpel