Kompleksowe roboty elektroenergetyczne
Kompleksowe roboty elektroenergetyczne, Elektromont sp.z o.o. sp.k., Tarnowskie Góry

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6452557141
REGON: 38098883000000
KRS: 0000739959
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy Elektromont mieści sie w Tarnowskich Górach.Działalność na rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, bazując na wieloletnim doświadczeniu Zakładu Instalatorstwa Elektrycznego. Ponad 25-letnie doświadczenie na rynku usług elektroenergetycznych, to gwarancja najwyższego poziomu realizacji zleceń.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Kompleksowość usług z dziedziny elektroenergetyki to znak jakości firmy Elektromont. Proponujemy wykonawstwo, modernizację oraz naprawę linii napowietrznych i kablowych niskiego i średniego napięcia. Wszystkie prace remontowe przeprowadzamy sprawnie, dokonując wcześniej trafnej diagnostyki.

Wykonujemy:
  • sieci elektryczne
  • wieże stalowe
  • stacje bazowe
Projektujemy i wykonujemy także instalacje oświetleniowe. Zapewniamy wykonawstwo instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, włącznie z infrastrukturą towarzyszącą. Zajmujemy się także budową i modernizacją stacji transformatorowych i rozdzielnic elektrycznych.

Działamy również na polu telekomunikacji, gdzie oferujemy budowę stacji bazowych telefonii komórkowych oraz konstrukcji wsporczych dla urządzeń telekomunikacyjnych. Doskonale odnajdujemy się w dziedzinie pomiarowej. Wykonujemy pomiary skuteczności ochrony przeciwpożarowej, rezystancji izolacji kabli i przewodów, ciągłości żył linii kablowych, próby napięciowe oraz pomiary światłowodów.

Zajmujemy się także sprawami formalnymi. W tym zakresie proponujemy:
  • przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • przygotowanie dokumentacji środowiskowej,
  • przygotowanie kosztorysu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny sprzęt budowlany wraz z obsługą operatorską, składającą się z wykwalifikowanych pracowników. Dysponujemy minikoparkami gąsienicowymi, koparkoładowarkami oraz podnośnikami koszowymi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Marki i specjalizacje

Ważnymi zleceniodawcami spółki Elektromont w branży elektroenergetycznej są: Tauron Dystrybucja, Tauron Dystrybucja Serwis, urzędy miast i gmin oraz inwestorzy prywatni. Współpracujemy również z: Elbud Katowice i Vattenfall Berlin, dla których instalujemy urządzenia niskiego i średniego napięcia oraz kable telekomunikacyjne.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Elektromont sp.z o.o. sp.k.

Elektromont sp.z o.o. sp.k., Tarnowskie Góry

Opinie (0)

Opinie o firmie Elektromont sp.z o.o. sp.k.