Serwis automatyki i pomiary elektryczne
Serwis automatyki i pomiary elektryczne, Elektrograf. Artur Himik, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8861605795
REGON: 020756389
Rok założenia:
2008

O firmie

Firma Elektrograf ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Nasza działalność obejmuje zagadnienia związane z automatyką przemysłową i instalacjami elektrycznymi, ze szczególnym uwzględnieniem automatyki HVAC. Właścicielem firmy jest Artur Himik. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Firma elektrograf w przeciągu 10 lat działalności wypracowała nowoczesne standardy pracy i obsługi Klientów. Dzięki temu cieszymy się opinią solidnej i odpowiedzialnej, a także skutecznej firmy.

Naszą specjalnością jest szeroko rozumiana automatyka. Zajmujemy się automatyką budynków oraz układami HVAC. Niezmiennie śledzimy branżę i wdrażamy nowoczesne technologie. Kompleksowa realizacja obejmuje doradztwo techniczne, opracowanie koncepcji sterowania, prace projektowe i wykonawcze, a także ewentualny serwis.

Nasza obecna oferta to:
  • doradztwo techniczne w zakresie automatyki HVAC,
  • dobór i wycena urządzeń oraz całych systemów automatyki,
  • opracowanie koncepcji sterowania i regulacji,
  • wykonanie projektu elektrycznego oraz dokumentacji techniczno-ruchowej,
  • skompletowanie i dostawa elementów automatyki,
  • prefabrykacja szaf zasilająco - sterowniczych,
  • wykonanie instalacji i okablowania na obiekcie,
  • zaprogramowanie sterowników PLC,
  • wykonanie oraz integracja systemów BMS, WebServer,
  • rozruch i regulacja układów automatyki.
Skutecznie zajmujemy się również serwisem automatyki zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Wykonujemy pomiary elektryczne oraz podejmujemy się szkolenia na obiekcie.

Świadczymy także usługi w zakresie montażu i uruchomienia automatyki fabrycznej w zakresie: central wentylacyjnych (VTS, VBW, KLIMOR) oraz kotłowni gazowych (Viessmann, Hoval i inne). Programujemy sterowniki PLC, zapewniamy ich rozruch oraz pomiary elektryczne.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu automatyki wentylacji i klimatyzacji. Gwarantuje to kontrolę nad parametrami powietrza w budynku co zdecydowanie wpływa na komfort znajdujących się we wnętrzu osób. Także tutaj zastosowanie najnowszych technologii pozwala nam realizować nawet trudniejsze zlecenia.

Chętnie współpracujemy z Klientami indywidualnymi, firmami, czy placówkami użyteczności publicznej. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

To co wyróżnia naszą firmę to doświadczona kadra. Nasi pracownicy doskonale znają tematykę branżową zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej oraz wykorzystują do pracy specjalistyczny sprzęt. Zapewniamy terminowe realizacje. Stawiamy nie tylko na profesjonalizm, ale również atrakcyjne ceny.

W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Odpowiedni przepływ powietrza w budynku - jakie ma znaczenie?
Odpowiedni przepływ powietrza w budynku - jakie ma znaczenie?
Odpowiednie powietrze we wnętrzu budynku ma znaczenie. Zastanawiasz się jak możesz o nie zadbać? Postaw na zautomatyzowane rozwiązania z zakresu wentylacji.

Wideo

Kontakt

Kontakt Elektrograf. Artur Himik

Elektrograf. Artur Himik, Wrocław

Opinie (3)

Opinie o firmie Elektrograf. Artur Himik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Leszek
Leszek
5.0
13.05.2019
Programowanie sterowników PLC rzetelnie wykonane. Polecam.
Marta
Marta
5.0
19.03.2019
Przede wszystkim gruntowna wiedza i doświadczenie. Doskonale znają temat automatyki i na każdy etapie wszystko szczegółowo kontrolują. Profesjonalne wykonanie.
Robert
Robert
5.0
06.01.2019
Bardzo duża wiedza i profesjonalne podejście wyróżnia tę firmę. Warto podjąć z nimi współpracę w zakresie urządzeń typu HVAC. Serdecznie polecam.