Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6340135506
REGON: 271173609
Dodatkowe kontakty:

63 242 72 92

Rok założenia:
1953

O firmie

Urządzenia elektroenergetyczne, ELEKTROBUDOWA SA ZAKŁAD PRODUKCJI ROZDZIELNIC, Konin Prowadzimy oddział firmy ELEKTROBUDOWA SA zlokalizowany w Koninie, w województwie wielkopolskim. Początki naszej działalności w szeroko rozumianej branży elektroenergetycznej sięgają 1953 roku. Działamy na terenie krajów UE oraz Europy Wschodniej.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie profesjonalnych usług elektrotechnicznych i elektroenergetycznych. Świadczymy pełen zakres usług związanych z dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej.

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji elektroenergetycznych dla obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów kubaturowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych działających w przemyśle wydobywczym, chemicznym, metalurgicznym czy transportowym.

Podejmiemy się wykonania wszelkiego rodzaju fachowych prac elektroenergetycznych zarówno w nowych, jak i modernizowanych obiektach energetyki zawodowej i przemysłowej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu instalacji elektrycznych średnich i niskich napięć oraz stacji i linii elektroenergetycznych wysokich napięć.

Specjalizujemy się w montażu i produkcji szerokiego spektrum wysokiej jakości urządzeń elektroenergetycznych i aparatury rozdzielczej wysokich, średnich i niskich napięć.

Dysponujemy bogatym wyborem m.in.:
  • rozdzielnic niskiego napięcia
  • rozdzielnic średniego napięcia do 40 kV
  • rozdzielnic wysokiego napięcia
  • urządzeń prądu stałego
  • jednofazowych przewodów ekranowych
  • trójfazowych przewodów okapturzonych
  • szynoprzewodów niskiego napięcia
  • stacji kontenerowych
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt ELEKTROBUDOWA SA ZAKŁAD PRODUKCJI ROZDZIELNIC

ELEKTROBUDOWA SA ZAKŁAD PRODUKCJI ROZDZIELNIC, Konin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie ELEKTROBUDOWA SA ZAKŁAD PRODUKCJI ROZDZIELNIC