Serwisowanie pojazdów osobowych różnych marek
Serwisowanie pojazdów osobowych różnych marek, Elektro-Statyk, Radom

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7962172802
REGON: 670167681
Rok założenia:
1998

O firmie

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Elektro-Statyk znajduje się w Radomiu, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy od 1998 roku. Zajmujemy się mechaniką samochodową. Właścicielami są Ryszard Lutek oraz Sławomir Młynarczyk.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest usuwanie wszystkich usterek, jakie pojawią się w samochodzie. W zakresie tym posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu mamy pewność, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Kierujemy się nie tylko Państwa zadowoleniem, ale i bezpieczeństwem. Zakres naszych obowiązków obejmuje wymianę oleju i innych płynów eksploatacyjnych, uzupełnianie klimatyzacji oraz odgrzybianie klimatyzacji. Doświadczenie pracowników pozwala nam na podjęcie się obsługi pojazdów różnych marek. Mimo wiedzy, jaką posiadamy, nie przestajemy się rozwijać i stale poszerzamy swoje umiejętności. Poznajemy nowe pojazdy i stosowne w nich rozwiązania techniczne, uczymy się także innowacyjnych metod usuwania usterek. Nasze umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia.

Zakład wyposażony został w specjalistyczne urządzenia i narzędzia, za pomocą których sprawnie wykonujemy powierzone obowiązki zawodowe. Podejmujemy się też realizacji trudnych zadań. Oprócz mechaniki samochodowej zajmujemy się też montażem parapetów zewnętrznych.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy Elektro-Statyk w Radomiu.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Elektro-Statyk

Elektro-Statyk, Radom

Opinie (0)

Opinie o firmie Elektro-Statyk