Precyzyjnie wykonane i trwałe pokrycia galwaniczne
Precyzyjnie wykonane i trwałe pokrycia galwaniczne, Elbit Sp.j., Czeladź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6251228962
REGON: 276679578
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Firma Elbit jest firmą rodzinną, która powstała w 1991 roku. Początkowo specjalizowała się w złoceniu obwodów elektronicznych i styków, a następnie oferta została stopniowo poszerzona o srebrzenie, niklowanie, niklowanie chemiczne, anodowanie, anodowanie twarde, cynowanie, miedziowanie, szkiełkowanie i malowanie proszkowe.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Potencjał jaki oferujemy odbiorcom naszych usług to wieloletnie doświadczenie poparte gruntownym wykształceniem właścicieli i pracowników w takich dziedzinach jak: technologia przemysłowa, elektronika, chemia, fizyka. Współwłaściciele ściśle współpracują z uczelniami wyższymi i jednostkami naukowo-badawczymi co zapewnia innowacyjność naszych usług. Wszystko to ma ogromny wpływ na jakość usług i szybkość reakcji na potrzeby klienta.

Gwarantujemy naszym klientom profesjonalizm i terminowość wykonywania usług. Nasze powłoki charakteryzują się wysoką trwałością oraz jakością potwierdzoną raportem z badań wykonanych metodą fluorescencji rentgenowskiej z wykorzystaniem spektrometru rentgenowskiego XSTRATA PM960. Jesteśmy otwarci na wdrażanie nowych wymagających technologii, oferujemy doradztwo techniczne w zakresie wytwarzania powłok galwanicznych już na etapie projektowania detali.

Od konkurencji wyróżnia nas między innymi to, że możemy zaoferować naszym Klientom kompletną usługę w jednym miejscu. Ciągły rozwój firmy sprawił, że podjęliśmy decyzję o wyodrębnieniu procesu anodowania i przeniesieniu go do nowej lokalizacji w celu zwiększenia mocy przerobowych oraz jakości usług zarówno w procesie anodowania jak i innych. Czulibyśmy się zaszczyceni móc zaoferować Państwu nasze usługi.

Przedstawiamy informacje na temat procesu galwanizacji. Jest to tworzenie cienkich metalicznych powłok przylegających ściśle do rozmaitych materiałów. Firma Elbit zajmuje się galwanizowaniem detali wykonanych z metali. Powłoki nakładane są przy wykorzystaniu metod elektrolitycznych i chemicznych. Stale analizujemy rynek dostępnych technologii galwanicznych aby móc zaoferować odbiorcom naszych usług najnowsze dostępne rozwiązania techniczne, a także aby wdrażać w firmie technologie jak najmniej obciążające środowisko naturalne.

Co możemy osiągnąć stosując tę nowoczesną technologię? Przede wszystkim galwanizowana powierzchnia zyskuje większą odporność na korozję, jest również mniej podatna na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Dużym atutem jest również możliwość wyraźnej poprawy parametrów elektrycznych i cieplnych w zależności od potrzeb i zastosowania detali. Galwanizacja stanowi także jeden ze sposobów końcowej obróbki detali wykorzystywanych do celów dekoracyjnych.

Galwanizacja to nowoczesna technologia, która stanowi jeden z ważniejszych elementów różnych branż. Powłoki galwaniczne są wykorzystywane przede wszystkim w elektronice i elektrotechnice, w branży motoryzacyjnej, lotniczej i w budowie maszyn. Doskonale sprawdzają się w przemyśle budowlanym, górniczym i energetycznym, a także w branży spożywczej. Usługa ta jest jednak wyjątkowo uniwersalna i znajduje swoje zastosowanie także w innych gałęziach przemysłu. Warto więc zapoznać się bliżej z usługami realizowanymi przez firmę Elbit.

Wśród wykonywanych przez nas prac galwanizacyjnych znajdują się przede wszystkim:
  • złocenie
  • srebrzenie
  • niklowanie
  • niklowanie chemiczne
  • cynowanie
  • miedziowanie
  • rutenowanie
  • rodowanie
  • anodowanie
  • szkiełkowanie
Grupa Elbit zajmuje się również szczególną formą galwanizacji, a więc anodowaniem. Opiera się ono na wytwarzaniu warstwy tlenku aluminium. Jest to doskonały sposób na poprawę twardości anodowanego aluminium oraz na zabezpieczenie go przed korozją. Oferujemy anodowanie miękkie i twarde. Dodatkową usługą jaką oferujemy po procesie anodowania jest barwienie aluminium na wybrany przez Państwa kolor.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością wybierzemy optymalną ofertę i wykonamy indywidualną wycenę, tak aby spełnić Państwa wszelkie oczekiwania. Zapewniamy doradztwo techniczne, rzetelność, terminowość i pełen profesjonalizm. Warto skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, które zdobywamy już od 1991 roku.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Elbit Sp.j.

Elbit Sp.j., Czeladź

Opinie (9)

Opinie o firmie Elbit Sp.j.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marcelina
Marcelina
5.0
06.11.2019
Rzetelny poziom usług i zawsze są terminowi. Jak dla mnie warto skorzystać.
Roman
Roman
5.0
05.09.2019
Zajmowali się dla mnie malowaniem proszkowym. Wykonanie w porządku, cena także przystępna. Polecam.
Robert
Robert
5.0
26.07.2019
Srebrzenie pierwsza klasa. Już zleciłem im wykonanie kolejnych przedmiotów.
Marek
Marek
5.0
05.05.2019
Jest ok, dobrze i szybko wykonana usługa. Nie odwalają fuszerki.
Artur
Artur
5.0
31.03.2019
Wykonali dla mnie renowację i chromowanie starych części. Wszystko super wygląda, cieszę się z wykonania. Warto skorzystać.
Ewa
Ewa
5.0
10.01.2019
Fachowa firma i kompleksowa oferta. Jedni z lepszych, jeśli chodzi o galwanizację.
Janek
Janek
5.0
21.11.2018
Już kilka razy korzystałem z ich usług, bo świetnie się znają na galwanizacji i mają dobry sprzęt. Polecam.
Franek
Franek
5.0
19.09.2018
Wykonali dla mnie fachowo czernienie stali. Rzetelna firma, doskonale się na tym znają.
Irmina
Irmina
5.0
28.07.2018
Świetnie odnowiona stara cukiernica, która była cenną pamiątką rodzinną. Firma profesjonalnie to wykonała, jestem niezmiernie zadowolona z poziomu usługi. Polecam, to prawdziwi spece!