Podzespoły do napraw i bieżącej obsługi wózków widłowych
Podzespoły do napraw i bieżącej obsługi wózków widłowych , Elar-Tech PHU, Mikołów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9541209319
REGON: 241320985
Dodatkowe kontakty:

607 208 999

Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba firmy Elar-Tech znajduje się w Mikołowie, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo Elżbiety Ludwig powstało w 2009 roku. Specjalizuje się w sprzedaży części i akcesoriów do wózków widłowych oraz innych maszyn.

Oferta

Wózki widłowe to maszyny używane w niemal każdym magazynie. Doskonale nadają się do przenoszenia materiałów na krótkich dystansach. Ich budowa umożliwia nie tylko jazdę z paletami, ale również ich podnoszenie i opuszczanie. Pojazdy zbudowane są z licznych podzespołów, które w toku eksploatacji się zużywają lub ulegają uszkodzeniom. Z tego powodu właściciele wózków muszą szukać miejsc w których można kupić części i akcesoria. Najlepszym sklepem tego rodzaju jest Elar-Tech. Firma posiada w swojej ofercie części kilkudziesięciu uznanych marek, co pozwala na dobranie idealnych rozwiązań, w bardzo atrakcyjnych cenach. Asortyment składa się między innymi z takich elementów jak:
  • rolki do wózków widłowych
  • łańcuchy do masztu
  • oświetlenie do wózków widłowych
  • filtry do wózków widłowych
  • baterie do wózków widłowych
  • rozruszniki
  • filtry
  • fotele do wózków widłowych
  • siłowniki do wózków widłowych
Rozruszniki i alternatory są nie tylko sprzedawane, ale również naprawiane i regenerowane przez firmę.

Ponadto w sprzedaży znajdują się części do instalacji gazowych wózków, np, filtry, a także sygnały cofania i klaksony. Inne produkty przeznaczone do wózków to części do hamulców, lusterka, łożyska, koła, opony i zestawy naprawcze. Klienci mogą też kupić widły, naklejki ułatwiające eksploatację i części do silnika oraz skrzyni biegów.

Sklep Elar-Tech to także miejsce w którym sprzedawane są podzespoły do innych pojazdów. W ofercie znajdują się elementy do koparek, ładowarek, podestów ruchomych, podnośników koszowych i samochodów ciężarowych. W tym ostatnim przypadku części przeznaczone są do wind samochodowych. Oferta w tym zakresie obejmuje elektromagnesy, styczniki, zamki i włączniki awaryjne.

Uzupełnieniem oferty są artykuły służące do naprawy zamiatarek i innych maszyn czyszczących.

Wymienione informacje to tylko niewielka część oferty przedsiębiorstwa Elar-Tech. Więcej danych i możliwość kupienia wybranych części i akcesoriów znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje części takich marek jak: Argo – Filter, Anderson, Atlet, Auramo, Balkancar, Baumann, Belet, Beru, Bobcat, Bolzoni, Bosch, Boss, Bt, Cascade, Case, Caterpillar, Cesab, Clark, Combilift, Continental, Crown, Curtis, Deawoo, Daimler - Benz, Deutz, Donaldson, Doosan, Fantuzzi, Genie, Grammer, Grove, Gumasol, Hubtex, Hyster, Hyundai, Impco, Irion, Jcb, Jungheinrich, Kaup, Komatsu, Lanser Boss, Liebherr, Linde, Lmv, Mafi, Manitou, Mann Filter, Merlo, Meyer, Mitsubishi, Nissan i innych.

Kontakt

Kontakt Elar-Tech PHU

Elar-Tech PHU, Mikołów

Opinie (0)

Opinie o firmie Elar-Tech PHU