Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9222922176
Rok założenia:
2022

Polecane oferty

Głównym profilem mojej działalności są usługi elektryczne. Posiadam wieloletnie doświadczenie w bra...
Odwaga w innowacji, pasja w działaniu, wolność od ograniczeń - to filozofia, którą przyświeca nam w...
Naszą specjalnością jest fotowoltaika. Oferujemy kompleksową obsługę w tym zakresie. Zajmujemy się ...
Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym naprawę, montaż i modernizację instalacji elektry...

O firmie

Zapraszam do współpracy z firmą El-Tech-Sat Rafał Wójcik! Działam w Komarowie-Osadzie, w województwie lubelskim. Od 2022 roku zajmuję się instalacjami elektrycznymi.

Klienci doceniają moje zaangażowanie – od zawsze stawiam na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponuję rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcę dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj wizytę.

Oferta

Jestem założycielem firmy El-Tech-Sat i zajmuję się montażem instalacji niskoprądowych, do których należą na przykład:
  • anteny satelitarne,
  • anteny naziemne,
  • domofony,
  • monitoring na prywatnej posesji,
  • klimatyzacja.
Montaż anteny satelitarnej to zadanie, które z pozoru wydaje się proste, więc większość osób próbuje przeprowadzić instalację we własnym zakresie. Jednak, żeby urządzenie prawidłowo odbierało sygnał, a jednocześnie pozwalało na oglądanie kanałów w jakości HD, a nawet 4K należy zastosować specjalistyczny miernik TV-SAT. Dzięki niemu użytkownik telewizji będzie mógł cieszyć się dostępem do wszystkich programów nawet przy bardzo złej pogodzie. Metoda prób i błędów okazuje się więc tutaj niezasadna, a montaż anteny najlepiej zlecić mojej firmie, która zrobi to w ciągu kilkunastu minut, a do tego pomoże w założeniu uchwytu antenowego do balustrady balkonu, muru czy dachu.

Podłączenie urządzeń pozwalających na oglądanie telewizji satelitarnej lub naziemnej to nie wszystko, co mogę zaoferować Klientom. Chętnie doradzę również jak zaprojektować systemy bezpieczeństwa na terenie domowej posesji lub prywatnego biura. Wyposażę nieruchomość w monitoring, który można podzielić na kamery analogowe i cyfrowe, a także z protokołem internetowym IP rejestrującym i przesyłającym obraz przez sieć internetową. Jako elektryk pomogę w wyborze najlepszego modelu i przeprowadzę montaż monitoringu wraz z pierwszym uruchomieniem.

Uzupełnieniem mojej oferty jest także zakładanie klimatyzacji - instalacji zapewniającej komfort termiczny zarówno w upalne, jak i chłodne dni. Współczesne modele nie tylko obniżają temperaturę, ale również oczyszczają powietrze w pomieszczeniu, dzięki filtrom usuwającym kurz i drobnoustroje.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego - Rafał Wójcik, właściciel firmy El-Tech-Sat z Komarowa-Osady.

Kontakt

Kontakt El-Tech-sat Rafał Wójcik

El-Tech-sat Rafał Wójcik, Komarów-Osada

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie El-Tech-sat Rafał Wójcik


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.