Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7991162924
REGON: 891499423
Rok założenia:
2013

O firmie

Przedsiębiorstwo El-mg prowadzone jest przez Marcina Górlickiego. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Wałbrzychu, na terenie województwa dolnośląskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, działalność prowadzimy od 2013 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu instalacji elektrycznych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm. Przeprowadzamy montaż instalacji elektrycznych dla obiektów mieszkalnych, instytucji oraz przemysłu. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam dokładną realizację wszelkich prac.

Oferujemy Państwu takie usługi jak:
  • montaż przyłączy elektrycznych,
  • montaż szaf elektrycznych,
  • montaż automatyki,
  • prefabrykacja szaf elektrycznych,
  • prefabrykacja automatyki.
Zajmujemy się również montażem baterii kondensatorów oraz dławików ochronnych. Obsługujemy automatykę przemysłową oraz telewizję przemysłową. Zamontujemy dla Państwa sieci okablowania strukturalnego, instalacje sprężonego powietrza do maszyn i urządzeń oraz instalacje inteligentne. Oferujemy przeprowadzenie relokacji urządzeń i maszyn. Uzupełnienie naszej oferty stanowią pomiary elektryczne oraz sporządzanie projektów elektrycznych.

Zapewniamy terminową realizację wszelkich zleceń oraz atrakcyjne ceny. Gwarantujemy nasze fachowe doradztwo!

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy El-mg w Wałbrzychu.

Kontakt

Kontakt El-mg Marcin Górlicki

El-mg Marcin Górlicki, Wałbrzych

Opinie (0)

Opinie o firmie El-mg Marcin Górlicki