Profesjonalne doradztwo finansowe
Profesjonalne doradztwo finansowe, Ekspert Sp. z o.o. Biuro biegłych rewidentów Grupa Finans-Servis, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5730302118
REGON: 002760117
Rok założenia:
1990

O firmie

Biuro biegłych rewidentów Ekspert mieści się w Częstochowie, w województwie śląskim. Jesteśmy częścią grupy Finans-Servis. Prowadzimy działalność usługową nieprzerwanie od 1990 roku. Przede wszystkim zajmujemy się profesjonalnym analizowaniem sprawozdań finansowych czyli szeroko pojętym auditingiem.

Oferta

Biuro biegłych rewidentów Ekspert może pochwalić się już ponad dwudziestopięcioletnią obecnością na rynku. Robimy wszystko, by jakość naszych usług była, jak najwyższa, zwłaszcza, że działalność w sektorze finansowym wymaga odpowiednich kwalifikacji i profesjonalizmu.

Każdy, kto zaczyna prowadzenie swojej działalności prędzej czy później będzie musiał podjąć decyzję, komu zlecić prowadzenie księgowości, gdyż prawo obowiązujące w Polsce zobowiązuje każdą firmę pod rygorem odpowiedzialności finansowej do jej prowadzenia. Jest to odpowiedzialne zadanie, jednak człowiek jest tylko człowiekiem, niestety nawet specjaliści mogą się mylić. Błędy w sprawozdaniach finansowych i księgach rachunkowych mogą dużo kosztować przedsiębiorę. Dlatego polecamy skorzystanie z usług biegłych audytorów, którzy wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez klientów prowadzących działalność gospodarczą, którzy kompleksowo i profesjonalnie sprawdzą dokumenty finansowe każdej firmy. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Prowadzimy działalność z dbałością o każdy szczegół, zgodnie o obowiązującym prawem.

Przede wszystkim zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych i bilansów, zarówno jednostkowych, jak i skonsolidowanych. Wykwalifikowani pracownicy zatrudnieni w naszym biurze podejmują się również wykonywania ekspertyz ekonomicznych oraz udzielania pomocy przy sporządzaniu rocznych sprawozdań zysków i strat. Na Państwa życzenie służymy także doradztwem podatkowym oraz przygotowywaniem biznesplanów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Kontakt

Kontakt Ekspert Sp. z o.o. Biuro biegłych rewidentów Grupa Finans-Servis

Ekspert Sp. z o.o. Biuro biegłych rewidentów Grupa Finans-Servis, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Ekspert Sp. z o.o. Biuro biegłych rewidentów Grupa Finans-Servis