Zapewniamy obsługę działalności gospodarczych
Zapewniamy obsługę działalności gospodarczych, Ekspert Krzysztof Jabłoński, Piotrków Trybunalski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7711574271
REGON: 590638754
Rok założenia:
2000

O firmie

Biuro rachunkowe Ekspert ma swoją siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim, w województwie łódzkim. Posiadamy duże doświadczenie w branży, działalność prowadzimy już od 1995 roku. Biuro zarządzane jest przez Krzysztofa Jabłońskiego, który jest biegłym rewidentem i doradcą podatkowym.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług księgowych. Udzielamy doradztwa podatkowego. Nasza oferta skierowana jest do małych, średnich i dużych firm różnego rodzaju. Obsługujemy osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą, stowarzyszenia oraz wszelkie spółki jawne i cywilne, akcyjne oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Sporządzamy:
  • analizy finansowe,
  • deklaracje podatkowe,
  • umowy,
  • deklaracje dla ZUS,
  • rozliczenia dla ZUS,
  • analizy rozrachunkowe.
Ponadto prowadzimy księgi rachunkowe oraz księgi przychodów i rozchodów. Zajmujemy się kontrolą kosztów i optymalizacją rozliczeń podatkowych. Prowadzimy też księgowość zewnętrzną w biurze, możemy też oddelegować naszego pracownika do Państwa firmy. Sporządzamy wszelkie deklaracje PIT, CIT i VAT. Przygotowujemy rozliczenia oraz deklaracje PFRON. Zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Państwa firmy.

Dodatkowo mogą Państwo liczyć na nas przy sporządzaniu wniosków aplikacyjnych dotyczących realizacji projektów, które finansowane są z europejskich funduszy. Są to między innymi POIiŚ, PoiR, POPC, POPT, POWER, RPO. Przygotowujemy też wnioski o dotacje na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, refundację kosztów stworzenia stanowisk pracy czy rozliczeni finansowe projektów, które finansowane są z funduszy UE.

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Służymy naszym fachowym doradztwem, podpowiemy najlepsze rozwiązania dla Państwa firmy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami działalności biura rachunkowego Ekspert w Piotrkowie Trybunalskim.

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Artykuły

Jakie korzyści dają firmie usługi biura obrachunkowo-podatkowego?
Jakie korzyści dają firmie usługi biura obrachunkowo-podatkowego?
Działania wchodzące w zakres kompleksowych usług księgowych biura obrachunkowo-podatkowego to m.in. sporządzanie umów, kontrola kosztów czy analizy finansowe.
Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu księgowego?
Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu księgowego?
Decydując się na outsourcing księgowy, możesz bardziej się skoncentrować na podstawowej działalności swojej firmy. Biuro zapewnia wysoką jakość i bezpieczeńst

Wideo

Kontakt

Kontakt Ekspert Krzysztof Jabłoński

Ekspert Krzysztof Jabłoński, Piotrków Trybunalski

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Ekspert Krzysztof Jabłoński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Czarek
Czarek
5.0
31.05.2019
Niezawodna pomoc w sporządzaniu wszelkich wniosków oraz analiz finansowych, zawsze jak czegoś potrzebuję to tutaj wpadam.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
30.03.2019
Odkąd moja firma się rozrosła nie mam czasu na prowadzenie spraw kadrowych i płacowych, więc zlecam to im. Jak do tej pory współpraca wprost idealna.
Maciej
Maciej
5.0
22.01.2019
Polecam, najlepsze biuro rachunkowe z jakim współpracowałem. Doradztwo podatkowe naprawdę na wysokim poziomie, mają dużą wiedzę.
Laura
Laura
5.0
30.11.2018
Bardzo dobra, sprawdzona firma rachunkowa. Współpracuję z nimi już od dawna, pomagają mi w sporządzaniu wszystkich wniosków i analiz.
Cezary
Cezary
5.0
26.09.2018
Polecam usługi tego biura. Prowadzą mi mi całą obsługę kadrowo-płacową. Dzięki nim jestem pewny, że wszystko będzie zawsze dopilnowane.
Ula
Ula
5.0
12.07.2018
Zawsze zlecam im sporządzenie wszelkich deklaracji. Nigdy mnie nie zawiedli - dokumenty przygotowane bardzo dobrze i nas czas. Mogę na nich polegać.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
20.05.2018
Bardzo dobre biuro rachunkowe. Doskonale orientują się we wszystkich przepisach i zmianach, zawsze potrafią dobrze doradzić i podsunąć odpowiednie opcje. Naprawdę polecam.