Profesjonalne doradztwo finansowe
Profesjonalne doradztwo finansowe, Ekspert Biuro biegłych rewidentów sp. z o.o., Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5730302118
REGON: 002760117
Rok założenia:
1990

O firmie

Biuro biegłych rewidentów Ekspert mieści się w Częstochowie, w województwie śląskim. Jesteśmy częścią grupy Finans-Servis. Prowadzimy działalność usługową od 1990 roku. Przede wszystkim zajmujemy się profesjonalnym analizowaniem sprawozdań finansowych, czyli szeroko pojętym auditingiem.

Oferta

Każdy, kto zaczyna prowadzenie swojej działalności, prędzej czy później będzie musiał podjąć decyzję, komu zlecić prowadzenie księgowości, gdyż prawo obowiązujące w Polsce zobowiązuje każdą firmę pod rygorem odpowiedzialności finansowej do jej prowadzenia.
Błędy w sprawozdaniach finansowych i księgach rachunkowych mogą dużo kosztować przedsiębiorę. Dlatego polecamy skorzystanie z usług biegłych audytorów. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Prowadzimy działalność z dbałością o każdy szczegół, zgodnie o obowiązującym prawem.

Przede wszystkim zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych i bilansów, zarówno jednostkowych, jak i skonsolidowanych.
Wykwalifikowani pracownicy zatrudnieni w naszym biurze podejmują się również wykonywania ekspertyz ekonomicznych oraz udzielania pomocy przy sporządzaniu rocznych sprawozdań zysków i strat. Na Państwa życzenie służymy także doradztwem podatkowym oraz przygotowywaniem biznesplanów.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług biura Ekspert.

Kontakt

Kontakt Ekspert Biuro biegłych rewidentów sp. z o.o.

Ekspert Biuro biegłych rewidentów sp. z o.o., Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Ekspert Biuro biegłych rewidentów sp. z o.o.