Centrale wentylacyjne do domów, mieszkań, biur i zakładów przemysłowych
Centrale wentylacyjne do domów, mieszkań, biur i zakładów przemysłowych , Ekoklimax Centrale wentylacyjne klimatyzacyjne pompy ciepła, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9670654369
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Ekoklimax-Projekt znajduje się w Bydgoszczy. Przedsiębiorstwo produkuje centrale wentylacyjne i sprzedaje inne urządzenia używane w budynkach mieszkalnych, biurowych i usługowych. Prowadzi działalność od 1997 roku.

Oferta

Regularna wymiana powietrza w pomieszczeniach jest możliwa dzięki systemowi wentylacyjnemu. Tradycyjne wentylacje mają jednak ograniczenia. Można do nich zaliczyć brak możliwości sterowania wymianą powietrza. Z tego powodu coraz częściej wybierane do budynków są centralne wentylacyjne. Produkuje je jako markę Ekozefir firma Ekoklimax-Projekt. Przedsiębiorstwo dostarcza centralne montowane tradycyjnie i podwieszane. Mogą być zdalnie sterowane, wyposażone w wymienniki przechwytujące nieprzyjemne zapachy, a nawet wyłapujące wilgoć z powietrza. Poza dostarczaniem świeżego powietrza i usuwaniem zużytego, centralne wentylacyjne mają za zadanie ogrzewanie wnętrz. Jest to możliwe dzięki rekuperacji. Urządzenia przechwytują ciepło z usuwanego powietrza i ponownie je wtłaczają. Dzięki temu rachunki za ogrzewanie są o wiele niższe. Oczywiście centrale wyposażone w rekuperatory można zamontować w budynkach razem z innymi źródłami ciepła, w tym kotłami kondensacyjnymi albo pompami ciepła. Kotły i pompy gruntowe, wodne i powietrzne w odmianach domowych i przemysłowych także są sprzedawane przez przedsiębiorstwo.

Oferta central wentylacyjnych Ekozefir obejmuje:
  • centrale wentylacyjne do domów jednorodzinnych,
  • centrale wentylacyjne do biur,
  • centrale wentylacyjne do hal przemysłowych,
  • centrale wentylacyjne do basenów,
W sprzedaży są też centrale wentylacyjne do mieszkań, osuszacze powietrza i nawilżacze powietrza. Ofertę uzupełniają klimatyzatory. Są to klasyczne klimatyzatory ścienne, a także przypodłogowe, kasetonowe i kanałowe.

Dodatkowe informacje o ofercie Ekoklimax-Projekt znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą możliwy jest telefonicznie i e-mailowo.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ekoklimax Centrale wentylacyjne klimatyzacyjne pompy ciepła

Ekoklimax Centrale wentylacyjne klimatyzacyjne pompy ciepła, Bydgoszcz

Opinie (4)

Opinie o firmie Ekoklimax Centrale wentylacyjne klimatyzacyjne pompy ciepła

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Fabian
Fabian
5.0
14.05.2022
Polecam markę Ekozefir. Centrale wentylacyjne, które produkują, można dobrać do każdego wnętrza.
Oliwia
Oliwia
5.0
11.03.2022
Specjaliści od wentylacji.
Wiktor
Wiktor
5.0
17.01.2022
W nowym biurze mamy centralę wentylacyjną i już po krótkim używaniu stwierdzam, że to świetne rozwiązanie. Centrala Ekozefir zapewnia stały dopływ powietrza, a w zimniejsze dni także ogrzewanie. Warto było zainwestować w takie rozwiązanie.
Igor
Igor
5.0
30.11.2021
Centrale wentylacyjne wysokiej jakości. W domu nie tylko mogę regulować dopływ świeżego powietrza. Zimą oszczędzam też na ogrzewaniu. Ciepło z usuwanego powietrza jest przechwytywane i ponownie wtłaczane.