Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971818316
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Składy opałowe, Ekogroszek Skład opału, Środa Śląska Skład opału Ekogroszek w Środzie Śląskiej w województwie dolnośląskim to jeden z dwóch punktów sprzedaży należących do tej samej firmy. Drugi mieści się we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo działa od lat i zajmuje się m.in. dostarczaniem ekogroszku.

Oferta

Opał to paliwo używane w domach, lokalach usługowych, zakładach pracy i innych miejscach do zasilania pieców. Najlepszy jakościowo i przy tym konkurencyjny cenowo można znaleźć w ofercie Składu opału Ekogroszek w Środzie Śląskiej. Miejsce to jest cenione też przez osoby fizyczne i podmioty gospodarcze za duży wybór i dodatkowe usługi.

Co sprzedaje Skład opału Ekogroszek ze Środy Śląskiej?
Skład opału ze Środy Śląskiej sprzedaje przede wszystkim ekogroszek w różnych odmianach. Ponadto dostępny jest tutaj węgiel w 25-kilogramowych workach z kopalni Boberek Centrum. Dzieli się na orzech gruby i drobny. Klienci mogą też zakupić:
  • miał węglowy,
  • drewno opałowe,
  • pellet.
Ten ostatni materiał można kupić w workach 15 - 20 kilogramowych. Sprzedawany jest pellet iglasty i mieszany.

Czym wyróżnia się ekogroszek ze Składu opału?
Ekogroszek ze Składu opału wyróżnia się m.in. wysoką kalorycznością i pozostawianiem niewielkiej ilości popiołu. Dostępny jest w workach 25-kilogramowych i luzem, a stosowany może być w różnych piecach i kotłach, w tym wyposażonych w automatyczny podajnik. Oferta przygotowana przez firmę obejmuje:
  • ekogroszek Pieklorz,
  • ekogroszek czeski,
  • ekogroszek Sztajger,
  • ekogroszek Mocarz,
  • ekogroszek Ciepluch.
Dlaczego najchętniej wybieranym ekogroszkiem jest Sztajger?
Ekogroszek Sztajger jest najchętniej wybieranym przez klientów składu opałem, ponieważ jest to materiał klasy premium. Wyróżnia się wysoką kalorycznością, na poziomie 28MJ/KG, niską, 3% zawartością popiołu i powtarzalnością partii. Jego nieco wyższa cena rekompensowana jest przez wymienione zalety oraz dużą wydajność, która sprawia, że trzeba go mniej spalić, niż w przypadku konkurencyjnych materiałów. To przekłada się też na mniej pracy przy ładowaniu opału do kotła i wynoszeniu popiołu.

Jakie usługi dodatkowe świadczy Skład opału Ekogroszek ?
Dodatkowe usługi świadczone przez Skład opału to m.in. konfekcjonowanie paliw, takich jak ekogroszek, węgiel, drewno i pellet oraz artykułów sypkich. Pracami objęte są kruszywa, sól drogowa i granulaty. Ponadto firma tnie drewno i zajmuje się transportem. Ma pojazdy o różnej nośności, od 1 do 28 ton. Usługi transportowe świadczone są na terenie całego Dolnego Śląska. Pracownicy firmy za dodatkową opłatą mogą przenieść worki we wskazane miejsce. Firma za pośrednictwem innych podmiotów, np. spedycji i kurierów dostarcza także ładunki do miejsc w całej Polsce.

Więcej informacji o Składzie opału Ekogroszek znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Marki i specjalizacje

W składzie sprzedawany jest ekogroszek z kopalni Bobrek-Bytom i Most-Kormorany.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ekogroszek Skład opału

Ekogroszek Skład opału, Środa Śląska

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Ekogroszek Skład opału