Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971818316
Rok założenia:
2016
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Składy opałowe, Ekogroszek Skład opału, Środa Śląska Skład opału Ekogroszek w Środzie Śląskiej w województwie dolnośląskim to jeden z dwóch punktów sprzedaży należących do tej samej firmy. Drugi mieści się we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo działa od lat i zajmuje się m.in. dostarczaniem ekogroszku.

Oferta

Opał to paliwo używane w domach, lokalach usługowych, zakładach pracy i innych miejscach do zasilania pieców. Najlepszy jakościowo i przy tym konkurencyjny cenowo można znaleźć w ofercie Składu opału Ekogroszek w Środzie Śląskiej. Miejsce to jest cenione też przez osoby fizyczne i podmioty gospodarcze za duży wybór i dodatkowe usługi.

Co sprzedaje Skład opału Ekogroszek ze Środy Śląskiej?
Skład opału ze Środy Śląskiej sprzedaje przede wszystkim ekogroszek w różnych odmianach. Ponadto dostępny jest tutaj węgiel w 25-kilogramowych workach z kopalni Boberek Centrum. Dzieli się na orzech gruby i drobny. Klienci mogą też zakupić:
  • miał węglowy,
  • drewno opałowe,
  • pellet.
Ten ostatni materiał można kupić w workach 15 - 20 kilogramowych. Sprzedawany jest pellet iglasty i mieszany.

Czym wyróżnia się ekogroszek ze Składu opału?
Ekogroszek ze Składu opału wyróżnia się m.in. wysoką kalorycznością i pozostawianiem niewielkiej ilości popiołu. Dostępny jest w workach 25-kilogramowych i luzem, a stosowany może być w różnych piecach i kotłach, w tym wyposażonych w automatyczny podajnik. Oferta przygotowana przez firmę obejmuje:
  • ekogroszek Pieklorz,
  • ekogroszek czeski,
  • ekogroszek Sztajger,
  • ekogroszek Mocarz,
  • ekogroszek Ciepluch.
Dlaczego najchętniej wybieranym ekogroszkiem jest Sztajger?
Ekogroszek Sztajger jest najchętniej wybieranym przez klientów składu opałem, ponieważ jest to materiał klasy premium. Wyróżnia się wysoką kalorycznością, na poziomie 28MJ/KG, niską, 3% zawartością popiołu i powtarzalnością partii. Jego nieco wyższa cena rekompensowana jest przez wymienione zalety oraz dużą wydajność, która sprawia, że trzeba go mniej spalić, niż w przypadku konkurencyjnych materiałów. To przekłada się też na mniej pracy przy ładowaniu opału do kotła i wynoszeniu popiołu.

Jakie usługi dodatkowe świadczy Skład opału Ekogroszek ?
Dodatkowe usługi świadczone przez Skład opału to m.in. konfekcjonowanie paliw, takich jak ekogroszek, węgiel, drewno i pellet oraz artykułów sypkich. Pracami objęte są kruszywa, sól drogowa i granulaty. Ponadto firma tnie drewno i zajmuje się transportem. Ma pojazdy o różnej nośności, od 1 do 28 ton. Usługi transportowe świadczone są na terenie całego Dolnego Śląska. Pracownicy firmy za dodatkową opłatą mogą przenieść worki we wskazane miejsce. Firma za pośrednictwem innych podmiotów, np. spedycji i kurierów dostarcza także ładunki do miejsc w całej Polsce.

Więcej informacji o Składzie opału Ekogroszek znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Marki i specjalizacje

W składzie sprzedawany jest ekogroszek z kopalni Bobrek-Bytom i Most-Kormorany.

Artykuły

Czym wyróżnia się ekogroszek premium?
Czym wyróżnia się ekogroszek premium?
Jednym z najbardziej ekologicznych paliw jest ekogroszek premium, ponieważ podczas jego spalania nie powstają szkodliwe substancje. Co jeszcze go wyróżnia?
Dlaczego kupno ekogroszku ze Składu Opału „Ekogroszek” to dobre rozwiązanie?
Dlaczego kupno ekogroszku ze Składu Opału „Ekogroszek” to dobre rozwiązanie?
Kupno ekogroszku ze Składu Opału z Wrocławia to dobre rozwiązanie pod wieloma względami. Zobacz, jakie są najważniejsze korzyści wynikające z tej inwestycji.
Jaki wpływ na środowisko ma ekogroszek?
Jaki wpływ na środowisko ma ekogroszek?
Ekogroszek to jeden z chętnie stosowanych materiałów opałowych, na co wpływ ma jego ekologiczność. Czy ekogroszek naprawdę jest bezpieczny dla środowiska?

Wideo

Kontakt

Kontakt Ekogroszek Skład opału

Ekogroszek Skład opału, Środa Śląska

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Ekogroszek Skład opału

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Stuart
Stuart
5.0
27.03.2021
Skład opału, w którym nikt nie oszukuje. Płacę dokładnie za tyle, ile potrzebuję.
Dominik
Dominik
5.0
14.01.2021
Konkurencyjne ceny ekogroszku. Polecam ten skład opału.
Comar
Comar
5.0
22.11.2020
Przystępne ceny opału skłoniły mnie do odwiedzenia tego składu. I faktycznie warto u nich kupować.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
01.09.2020
Kompleksowa oferta, bo sprzedają opał i zajmują się jego transportem. Najczęściej kupuję w tym składzie opału ekogroszek, ale zdarza mi się też kupować drewno opałowe. Świetnie nadaje się do palenia w kominku, no i jest konkurencyjne cenowo.
Standard
Standard
5.0
14.07.2020
Regularnie kupuję w tym składzie opału i polecam go każdemu. Lubię to miejsce, bo mają najlepszy ekogroszek i to z polskich kopalń, w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie ma też problemu z transportem, bo dysponują ciężarówkami.