Profesjonalna diagnostyka hałasu
Profesjonalna diagnostyka hałasu, Eko-Ton Arkadiusz Boczkowski, Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6441170562
REGON: 277544805
Branża:

O firmie

Firma Eko-Ton rozpoczęła działalność w 2001 roku. Działamy w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zatrudniamy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży akustycznej. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Arkadiusz Boczkowski.

Oferta

Przedmiotem działalności naszej firmy jest szeroko pojęta akustyka środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem pomiaru i oceny hałasu w środowisku. Projektujemy środki redukcji hałasu maszyn i urządzeń. Pomiary akustyczne stanowią podstawę naszej pracy.

Specjalizujemy się w terenowych i stanowiskowych pomiarach akustycznych. W ofercie Eko-Ton znajdą Państwo:
  • pomiar hałasu drogowego,
  • pomiar hałasu kolejowego,
  • pomiar hałasu lotniczego,
  • pomiar hałasu przemysłowego,
  • pomiar hałasu na stanowiskach pracy,
  • pomiar czasu pogłosu pomieszczeń.
Nasza firma zajmuje się realizacją opracowań i ekspertyz z dziedziny akustyki środowiska, akustyki przemysłowej, urbanistycznej i budowlanej. Zajmujemy się kompleksową realizacją pod klucz, począwszy od ekspertyzy akustycznej i projektu akustycznego, poprzez opracowanie niezbędnej dokumentacji konstrukcyjnej, architektonicznej lub wykonawczej, a kończąc na wykonaniu zaprojektowanych zabezpieczeń akustycznych i montażu.

Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki wibroakustycznej maszyn i urządzeń. Innym ważnym elementem naszej działalności jest realizacja prac projektowych. W ramach tej oferty zajmujemy się m.in. projektowaniem drogowych ekranów akustycznych, tłumików akustycznych oraz adaptacji akustycznych hal przemysłowych. Sporządzamy również mapy akustyczne terenów zurbanizowanych.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby z Dąbrowy Górniczej i okolic.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Eko-Ton Arkadiusz Boczkowski

Eko-Ton Arkadiusz Boczkowski, Dąbrowa Górnicza

Opinie (1)

Opinie o firmie Eko-Ton Arkadiusz Boczkowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.10.2015
Polecamy firmę EKO-TON jako kompetentną w zakresie walki z hałasem. Pan Arkadiusz Boczkowski jest wysokiej klasy specjalistą w zakresie pomiarów akustycznych, projektowania zabezpieczeń przed hałasem oraz realizacji ocen oddziaływania akustycznego na środowisko. Na nasze zlecenie wykonywał wielokrotnie różne ekspertyzy i analizy akustyczne. Firma godna polecenia.