Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5840151904
Rok założenia:
1991

Polecane oferty

Gdynia, Władysława IV 43, (budynek "Hossa", VI p.)
Posiadamy bogate doświadczenie w branży, w której działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Głównym prof...
Specjalizujemy się w sprawach związanych z rekrutacją do pracy na morzu - zapewniamy kompletowanie ...
Działamy jako agencja pośrednictwa pracy. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu mogą być ...

O firmie

Spółka Eko-Therm z Gdańska zajmuje się pośrednictwem pracy. Agencja pracy kieruje swoją ofertę zarówno w kierunku osób poszukujących pracę, jak i pracodawców chętnych do zatrudnienia nowych osób. Działa na lokalnym rynku już od lat.

Oferta

Pośrednictwo pracy, którym zajmuje się Eko-Therm charakteryzuje się indywidualnym podejściem do potrzeb klientów. Pracodawcy mogą liczyć na przejęcie przez firmę wszystkich formalności, a to dzięki ofercie leasingu pracowniczego. W takim przypadku pracownika zatrudnia gdańska spółka, a osoba dla której wykonuje pracę może go później zatrudnić u siebie. Skorzystanie z oferty agencji pracy daje gwarancję, że trafią Państwo na najlepszych kandydatów z Polski lub zagranicy. Pracownicy z Ukrainy i Białorusi współpracujący z agencją przebywają w Polsce legalnie i mogą być tu zatrudnieni. Leasing pracownicy sprawdza się szczególnie dobrze w sytuacji zastępstwa albo pracy sezonowej.

Osoby zza wschodniej granicy także znajdą w Eko-Therm coś dla siebie. Agencja oferuje takie usługi jak:
  • pomoc w znalezieniu legalnej pracy
  • zakwaterowanie
  • kursy języka polskiego
Z kolei obywatele polscy mogą skorzystać ze stażów, kursów zawodowych i profesjonalnego doradztwa. Na szkoleniach uczą się autoprezentacji i przygotowywania CV, by lepiej zaprezentować się w oczach potencjalnych pracodawców.

Więcej informacji dotyczących agencji pracy Eko-Therm można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub znaleźć na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Eko-Therm Sp. z o.o.

Eko-Therm Sp. z o.o., Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Eko-Therm Sp. z o.o.