Wypoczynek w najpiękniejszej okolicy, łowisko ryb, domki kempingowe, hotel
Wypoczynek w najpiękniejszej okolicy, łowisko ryb, domki kempingowe, hotel, Eko-Farma Żelechów Sp. z o.o., Huta Zadybska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242748087
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Eko-Farma Żelechów to posiadłość, w której jest możliwość noclegu i łowienia ryb w krystalicznej wodzie. Ośrodek znajduje się w okolicach Warszawy, w województwie mazowieckim.

Oferta

Eko-Farma Żelechów to hotel i restauracja gdzie można oderwać się od dusznego miasta. Na terenie naszej posiadłości znajduje się krystaliczne łowisko, które cyklicznie zarybiamy. U nas można znaleźć wymarzone zakwaterowanie z kuchnią z chlebowym piecem. Nasz obiekt słynie ze wspaniałych warunków i romantycznej atmosfery.

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych. Zapewniamy pełne wyżywienie oraz profesjonalną obsługę, posiadającą wieloletnie doświadczenie. Nasze sale posiadają niepowtarzalny i elegancki wystrój. Wyśmienita kuchnia oraz atrakcje, które zapewniamy pozwolą na przeżycie tego dnia w wyjątkowej atmosferze.

Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych:
  • komunie,
  • chrzciny,
  • spotkania biznesowe,
  • bankiety firmowe,
  • bale karnawałowe,
  • studniówki,
  • konferencje.
Dysponujemy pełnym sprzętem audiowizualnym oraz trzema salami konferencyjnymi, w których istnieje możliwość zorganizowania spotkania odpowiednio dla 20, 50 oraz 200 osób. Oferujemy pełną obsługę techniczną i gastronomiczną spotkań.
Niezależnie, czy klient zdecyduje się zorganizować u nas niewielkie rodzinne przyjęcie, spotkanie dla pracowników lub kontrahentów czy wielką konferencję zakończoną bankietem, z pewnością wszyscy będą zachwyceni.

Nasz ośrodek może się pochwalić bogatą ofertą atrakcji związaną zarówno aktywnym wypoczynkiem jak zacisznym miejscem.
Piękny zielony teren przeznaczony do spacerów lub grania w podchody. W posiadłości znajduje się zjazd linowy tyrolka, most linowy, mini zoo, plac zabaw, boisko do piłki plażowej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i skorzystania z oferty posiadłości Eko-Farma Żelechów w okolicach Warszawy.

Artykuły

Usługi hotelarskie. Zalety różnego rodzaju zakwaterowania
Usługi hotelarskie. Zalety różnego rodzaju zakwaterowania
Usługi hotelarskie stale cieszą się dużym zainteresowaniem. Firmy świadczące te usługi wychodzą naprzeciw klientom i proponują różne możliwości noclegu

Wideo

Kontakt

Kontakt Eko-Farma Żelechów Sp. z o.o.

Eko-Farma Żelechów Sp. z o.o., Huta Zadybska

Opinie (3)

Opinie o firmie Eko-Farma Żelechów Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Liza
Liza
4.0
08.11.2019
Pyszny katering na wesele. Teren jest wręcz idealny na tego typu uroczystości.
Klaudia
Klaudia
5.0
21.09.2019
Korzystam z łowiska od kilku lat. Można złapać tutaj naprawdę spore sztuki różnego rodzaju ryb. Widać, że właściciele i pracownicy dbają o czystość wody.
Przemek
Przemek
5.0
15.07.2019
Bardzo podoba mi się krajobraz, który występuje na terenie posiadłości. Woda niezwykle czysta i widać w niej pływające ryby! Nocleg czysty i ładnie urządzone. Polecam.