Projektowanie i montaż przydomowych oczyszczalni ścieków
Projektowanie i montaż przydomowych oczyszczalni ścieków , Eko-Bio sp. z o.o. sp.k., Aleksandrów Łódzki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7282717415
Rok założenia:
2009

O firmie

Eko-Bio znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim w województwie łódzkim. Dostarczamy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Działamy w branży od 2009 roku.

Oferta

Odprowadzanie płynnych nieczystości to zagadnienie bliskie nam w Eko-Bio już od wielu lat. To w związku z problemem, który dotyczy wielu terenów wiejskich na obszarze całej Polski, wprowadziliśmy ofertę przydomowych oczyszczalni ścieków. Są to konstrukcje przyjazne dla środowiska i proste w obsłudze. Nie wymagają podłączenia do zewnętrznej sieci kanalizacyjnej, a oczyszczona woda dostaje się do gruntu. Użytkownicy muszą jedynie pamiętać o dodawaniu odpowiednich środków do instalacji i zamawianiu co jakiś czas asenizacji w celu pozbycia się osadu ze zbiornika.

Klientom Eko-Bio oferujemy:
  • przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków,
  • przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków,
  • przydomowe biologiczno-chemiczne oczyszczalnie ścieków.
Budujemy też oczyszczalnie o większej wydajności przeznaczone dla innych użytkowników. Polecamy konstrukcje dla zajazdów, restauracji, stacji paliw, zakładów przemysłowych, magazynów oraz biurowców. Ponadto wykonujemy oczyszczalnie dla małych wsi oraz szkół i przedszkoli. Wymienione oczyszczalnie ścieków dowozimy własnym transportem i montujemy. Korzystamy z koparkoładowarek i innych maszyn oraz narzędzi. W ten sposób montujemy też bezodpływowe szamba i zbiorniki przeznaczone do zbierania wody deszczowej. O tych i pozostałych usługach dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie i e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Eko-Bio sp. z o.o. sp.k.

Eko-Bio sp. z o.o. sp.k., Aleksandrów Łódzki

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Eko-Bio sp. z o.o. sp.k.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.