Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5461001193
REGON: 050423061
Rok założenia:
1998

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EJ, którym zarządza Józef Zamojtuk, ma swoją siedzibę w Jasionówce, w powiecie monieckim, na terenie województwa podlaskiego. Dysponujemy dużym wyborem akcesoriów rolniczych i maszyn. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów, którzy chętnie korzystają z naszej korzystnej oferty. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1995 roku.

Oferta

Nasi doświadczeni i doskonale znający branżę budowlaną i rolniczą pracownicy sumiennie pracują na korzyść każdego z klientów. W ofercie mamy szeroki wybór materiałów budowlanych, w tym pustaków, cementu i kostki brukowej. Dysponujemy także wysokiej jakości maszynami rolniczymi. Klienci zakupić mogą u nas między innymi opryskiwacze, rozrzutniki i siewniki zbożowe. Co więcej, można pozyskać u nas części zamienne.

Nasz asortyment składa się także z pasz dla bydła, drobiu i trzody chlewnej. Dystrybuujemy rozmaite typy nawozów, do których zaliczają się nawozy azotowe czy też potasowe.

Sporym zainteresowaniem cieszą się artykuły dla rolnictwa. W tym przypadku proponujemy zakup wyposażenia do obory i pastwiska, przyrządów porodowych, a także siatek i sznurków rolniczych. Sprzedajemy również środki ochrony roślin i akcesoria ogrodnicze.

Dodatkowo oferujemy:
  • okna i drzwi,
  • konstrukcje metalowe,
  • pokrycia dachowe,
  • wysłodki buraczane,
  • otręby,
  • mocznik.
Uzupełnienie naszej oferty sprzedażowej stanowią produkty do ogrzewania i wentylacji, a także artykuły hydrauliczne i elektryczne. Świadczymy również usługi transportowe. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonego towaru podczas jazdy, a także za pomocą odpowiednich ubezpieczeń.

Zapewniamy korzystne ceny za cały nasz towar. Warto nas odwiedzić i skorzystać z oferty przedsiębiorstwa EJ.

Marki i specjalizacje

Jesteśmy przedstawicielem takich marek, jak: Silikaty Śniadowo, Cemex, Cargill, Siarkopol Tarnobrzeg, Sonarol.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt EJ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Józef Janusz Zamojtuk

EJ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Józef Janusz Zamojtuk, Jasionówka

Opinie (0)

Opinie o firmie EJ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Józef Janusz Zamojtuk