Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7390404156
REGON: 510048584
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Efekt znajduje się w Olsztynie. Na rynku jesteśmy obecni od 1992 roku. Zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisem systemów zwiększających bezpieczeństwo ludzi i mienia. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Mirosław Czaus.

Oferta

Głównym profilem działalności naszej firmy Efekt jest dostarczanie różnego rodzaju systemów alarmowych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Proponujemy systemy przeciwpożarowe i systemy telewizji dozorowej składające się z kamer, ekranów i nagrywarek. Dostarczamy również urządzenia sygnalizujące o włamaniach i napadach, a także systemy kontroli dostępu, takie jak:
  • domofony
  • wideodomofony
  • sterowniki bram.
W naszej ofercie są również akumulatory żelowe i osprzęt instalacyjny.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która ma dużą wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Dodatkowo podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze systemu alarmowego. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam sprawny montaż urządzeń.

Nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu domownicy oraz właściciele firm mogą spać spokojnie. Zapraszamy do współpracy klientów z Olsztyna i okolic. Więcej informacji udzielamy telefonicznie i e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Efekt Sprzedaż Montaż Serwis Alarmy Zabezpieczenia Wideodomofony Ochrona Mienia

Efekt Sprzedaż Montaż Serwis Alarmy Zabezpieczenia Wideodomofony Ochrona Mienia, Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Efekt Sprzedaż Montaż Serwis Alarmy Zabezpieczenia Wideodomofony Ochrona Mienia