Najwyższa jakość grawerunku
Najwyższa jakość grawerunku, Efekt Dariusz Czeszun, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121204858
REGON: 930479600
Dodatkowe kontakty:

71 340 07 92

Branża:

O firmie

Siedziba firmy Efekt zlokalizowana jest we Wrocławiu. Zajmujemy się grawerowaniem oraz produkcją oznaczeń dla reklamy, marketingu i technik. Nasza firma posiada doświadczenie, ponieważ w branży działamy od 2010 roku. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług i zadowolenie Klienta. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Właścicielem firmy jest Dariusz Czeszun.

Oferta

EFEKT to firma produkcyjno-handlowo-usługowa. Zajmujemy się produkcją oznaczeń, które mają zastosowanie w branży przemysłowej, handlowej i usługowej. Nasza firma może Państwu zaproponować etykiety żelowe 3D, etykiety foliowe, szyldy, tabliczki znamionowe oraz laminaty grawerskie.

Etykiety aluminiowe, tabliczki znamionowe, szyldy wykonane są metodą anodowania lub lakierowania. Klienci mogą wybrać, jakiego materiału mamy użyć. Do wyboru są materiały matowe, półmatowe lub lustrzane o grubości 0,5 mm, 0,8 mm oraz 1 mm. Anodowane etykiety lub tabliczki charakteryzują się dużą twardością na korozje, zarysowania, detergenty. Etykiety aluminiowe tłoczone dają wrażenie wyjątkowości i ekskluzywności.

Materiały reklamowe, które produkujemy:
  • wizytówki,
  • linijki,
  • breloczki,
  • zawieszki,
  • identyfikatory,
  • ściereczki do okularów.
Oferowane przez nas etykiety foliowe oraz naklejki wyróżniają się wysokim poziomem odporności, niezależnie od warunków atmosferycznych. Naklejki mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Polecamy również dodatkową folię ochronną - laminat. Etykiety żelowe 3D, które proponujemy, są na bazie żywicy poliuretanowej. Dzięki temu odporne są na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia oraz niską i wysoką temperaturę.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Klienta oraz atrakcyjne ceny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji

  • Strona internetowa firmy zobacz

Kontakt

Kontakt Efekt Dariusz Czeszun

Efekt Dariusz Czeszun, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Efekt Dariusz Czeszun