Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8981087506
REGON: 932069355
Rok założenia:
2005

O firmie

Nazywam się Edyta Suszek i jestem doświadczonym lekarzem psychiatrą. Prywatną praktykę lekarską prowadzę od 1999 roku. Mój gabinet znajduje się we Wrocławiu.

Oferta

Problemy psychiczne nieraz pozbawiają siły, motywacji lub nawet chęci do życia, czasem w pełni zabierają jego sens. Choć tego typu choroby wciąż są objęte tematem tabu, to warto jest skorzystać z pomocy specjalisty i powrócić do właściwego funkcjonowania. Jako lekarz specjalizuję się w diagnozowaniu oraz leczeniu zaburzeń psychicznych. W branży medycznej działam od niemal dwudziestu lat. Przez ten czas pomogłam wielu osobom i rodzinom. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, każdemu staram się pomóc.

Zajmuje się leczeniem takich zaburzeń i problemów jak:
  • depresja
  • nerwica
  • uzależnienie
  • schizofrenia
Ponadto pomagam Pacjentom w zaburzeniach lękowych, zaburzeniach pamięci oraz zaburzeniach osobowości. Pomagam pacjentom z zaburzeniami zachowania, urojeniami, zespołem paranoidalnym, psychozą, halucynozą, anoreksją i bulimią. Świadczę usługi także dla osób, które cierpią na bezsenność i zaburzenia koncentracji. Nieodzownym elementem każdej wizyty jest dokładny wywiad z pacjentem, na podstawie którego mogę wyciągnąć wnioski i przypuszczenia dotyczące danego zaburzenia. W moim gabinecie zapewniam bezpieczeństwo i poczucie komfortu, które są niezwykle ważne. Dla pacjentów jestem oparciem.

Mój gabinet wyposażony jest w odpowiedni sprzęt, który pozwala mi na przeprowadzanie badań. W celu umówienia się na wizytę proszę dzwonić pod podany numer telefonu.

Kontakt

Kontakt Edyta Suszek Praktyka Prywatna

Edyta Suszek Praktyka Prywatna, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Edyta Suszek Praktyka Prywatna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Eryk L.
Eryk L.
5.0
08.11.2019
Nareszcie skuteczna pomoc. Niesamowita babeczka. Takich lekarzy nam trzeba. Polecam