Diagnozowanie oraz leczenie chorób psychicznych
Diagnozowanie oraz leczenie chorób psychicznych, Edyta Suszek Praktyka Prywatna, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8981087506
REGON: 932069355
Rok założenia:
2005

O firmie

Nazywam się Edyta Suszek i jestem doświadczonym lekarzem psychiatrą. Prywatną praktykę lekarską prowadzę od 1999 roku. Mój gabinet znajduje się we Wrocławiu.

Oferta

Problemy psychiczne nieraz pozbawiają siły, motywacji lub nawet chęci do życia, czasem w pełni zabierają jego sens. Choć tego typu choroby wciąż są objęte tematem tabu, to warto jest skorzystać z pomocy specjalisty i powrócić do właściwego funkcjonowania. Jako lekarz specjalizuję się w diagnozowaniu oraz leczeniu zaburzeń psychicznych. W branży medycznej działam od niemal dwudziestu lat. Przez ten czas pomogłam wielu osobom i rodzinom. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, każdemu staram się pomóc.

Zajmuje się leczeniem takich zaburzeń i problemów jak:
 • depresja
 • nerwica
 • uzależnienie
 • schizofrenia
Ponadto pomagam Pacjentom w zaburzeniach lękowych, zaburzeniach pamięci oraz zaburzeniach osobowości. Pomagam pacjentom z zaburzeniami zachowania, urojeniami, zespołem paranoidalnym, psychozą, halucynozą, anoreksją i bulimią. Świadczę usługi także dla osób, które cierpią na bezsenność i zaburzenia koncentracji. Nieodzownym elementem każdej wizyty jest dokładny wywiad z pacjentem, na podstawie którego mogę wyciągnąć wnioski i przypuszczenia dotyczące danego zaburzenia. W moim gabinecie zapewniam bezpieczeństwo i poczucie komfortu, które są niezwykle ważne. Dla pacjentów jestem oparciem.

Mój gabinet wyposażony jest w odpowiedni sprzęt, który pozwala mi na przeprowadzanie badań. W celu umówienia się na wizytę proszę dzwonić pod podany numer telefonu.

Kontakt

Kontakt Edyta Suszek Praktyka Prywatna

Edyta Suszek Praktyka Prywatna, Wrocław

Aktualności

 • leczenie depresji

  23.02.2024

  Depresja to poważna choroba, która dotyka wielu ludzi. Objawia się uczuciami rozpaczy, przygnębienia i nieadekwatności. Jeśli cierpisz na depresję przez dłuższy czas, warto zgłosić się wówczas do specjalisty. Psychiatra Edyta Suszek z Wrocławia oferuje leczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

 • leczenie schizofrenii

  26.11.2023

  Schizofrenia to poważna choroba psychiczna, która objawia się halucynacjami i urojeniami. Choroba ta powoduje również izolację społeczną i trudności w codziennym funkcjonowaniu. Na szczęście istnieją skuteczne metody leczenia schizofrenii, takie jak leki oraz psychoterapia. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich cierpi na schizofrenię, można skontaktować się z moim gabinetem we Wrocławiu.

 • leczenie zaburzeń psychicznych

  12.08.2023

  Zaburzenia psychiczne często są związane z silnym lękiem, depresją lub zachowaniami kompulsywnymi. Radzenie sobie z tego rodzaju schorzeniami może być trudne, ale jest możliwe. Jeśli doświadczasz zaburzeń psychicznych i szukasz pomocy, skontaktuj się z Edytą Suszek we Wrocławiu. Jest ona wykwalifikowanym psychiatrą, który oferuje leczenie i poradnictwo dla pacjentów.

 • leczenie psychiatryczne

  31.05.2023

  We Wrocławiu znajduje się placówka zajmująca się leczeniem zaburzeń psychicznych, gdzie przyjmowani są pacjenci zmagający się z różnymi problemami emocjonalnymi. Doktor Edyta Suszek to specjalista w dziedzinie psychiatrii, który pomaga pacjentom borykającym się z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami psychotycznymi oraz zaburzeniami osobowości.

Opinie (2)

Opinie o firmie Edyta Suszek Praktyka Prywatna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sylwia
Sylwia
5.0
04.01.2023
Bardzo polecam Panią doktor Pomogła mi kiedy ciepiałam na depresję i nerwicę lekową ,kiedy myślałam że już mi nic i nikt nie pomoże a każda sekunda życia to była męka Taki lekarz to skab
Eryk L.
Eryk L.
5.0
08.11.2019
Nareszcie skuteczna pomoc. Niesamowita babeczka. Takich lekarzy nam trzeba. Polecam