Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8132362069
REGON: 141219195
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Nazywam się Edyta Romaniuk i jestem adwokatem. Od 2007 roku prowadzę własną kancelarię adwokacką zlokalizowaną w Żyrardowie, w województwie mazowieckim.Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Jako adwokat mam wieloletnie doświadczenie. Przez lata pracy prowadziłam sprawy z różnych gałęzi prawa. Miało to duży wpływ na obecny stan mojej wiedzy. Swoje usługi świadczę zawsze na najwyższym poziomie.

Kancelarię adwokacką prowadzę od 2007 roku w Żyrardowie. Podejmuję się reprezentowania Klientów przed sądami powszechnymi oraz organami administracji państwowej. Na Państwa indywidualne życzenie sporządzam opinie prawne, a także wzory umów. Przygotowuję również wnioski, pozwy, apelacje i zażalenia.

Posiadam wszechstronną wiedzę, która pozwala mi na prowadzenie wielu różnych spraw. Obsługuję Klientów potrzebujących pomocy w zakresie takich gałęzi prawa, jak:
  • prawo karne
  • prawo karne wykonawcze
  • prawo karne-skarbowe
  • prawo rodzinne
  • prawo administracyjne
Ponadto zajmuję się wszelakimi sprawami dotyczącymi osób nieletnich. W ramach działalności mojej kancelarii prowadzę sprawy rozwodowe i o alimenty, a także dotyczące ograniczenia bądź pozbawienia władzy rodzicielskiej, czy też ustalenia kontaktów z dzieckiem. Służę swoją profesjonalną pomocą przy znalezienia miejsca zamieszkania małoletniego oraz przy ustalaniu i zaprzeczaniu ojcostwa, a także bezskuteczności uznania dziecka. Natomiast w ramach prawa administracyjnego prowadzę wszelkie sprawy dotyczące inwestycji i prawa budowlanego, a także zameldowania i wymeldowania.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu oraz do odwiedzenia mojej kancelarii adwokackiej. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania, a także przede wszystkim posłużę profesjonalną poradą prawną. Mogę Państwu zaproponować atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Edyta Romaniuk Kancelaria adwokacka

Edyta Romaniuk Kancelaria adwokacka, Żyrardów

Opinie (0)

Opinie o firmie Edyta Romaniuk Kancelaria adwokacka