Spełnij marzenie o studiach w USA, UK lub Holandii
Spełnij marzenie o studiach w USA, UK lub Holandii, Edun Academy Wrocław. Matura Amerykańska i Międzynarodowa. Korepetycje, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7542861736
REGON: 160360869
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Edun Academy we Wrocławiu to instytucja, która powstała z myślą o międzynarodowym doradztwie edukacyjnym. Pomaga uczniom w dostaniu się na wymarzoną przez nich uczelnię.

Oferta

Edun Academy z Wrocławia działa z pasji do edukacji. Wspiera uczniów z całego świata na ich drodze do dostania się na jedną z wymarzonych uczelni w USA, Anglii czy Holandii. Doświadczeni doradcy pomagają przeprowadzić ucznia przez każdy proces procesu aplikacyjnego.

Specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminów SAT, w tym również matury amerykańskiej. Amerykańskie testy standaryzowane są podstawowym wymaganiem, które musi być spełnione, by studiować na poziomie bachelor degree. Edun Academy za główny cel stawia sobie przygotowanie uczniów w taki sposób, by mogli aplikować na najbardziej renomowane uczelnie.

Oferta obejmuje również:
  • kursy IELTS,
  • kursy UKCAT,
  • kursy BMAT,
  • kursy TOEFL,
  • korepetycje do matury amerykańskiej IB.
Firma oferuje tutoring IB z matematyki, fizyki, biologii, chemii, ekonomii, psychologii oraz business management. Nauczanie jest prowadzone w zgodzie z sylabusem IB. Uczniom są udostępniane notatki oraz inne materiały szkoleniowe, a punkty, testowane na egzaminach końcowych, są poddawane szczegółowej analizie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Edun Academy Wrocław. Matura Amerykańska i Międzynarodowa. Korepetycje

Edun Academy Wrocław. Matura Amerykańska i Międzynarodowa. Korepetycje, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Edun Academy Wrocław. Matura Amerykańska i Międzynarodowa. Korepetycje

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

CAGED
CAGED
5.0
22.11.2020
Świetne podejście do uczniów i skuteczna pomoc w przygotowaniu do egzaminów. Bez nich nie uzyskałbym tak dobrego wyniku.