Wulkanizacja i serwis opon
Wulkanizacja i serwis opon, Edek Edward Wiechniak, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6792233420
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Edek zlokalizowana jest w Krakowie. Specjalizujemy się w serwisowaniu ogumienia. Działalność prowadzimy nieustannie od ponad dwudziestu lat, a dokładnie o 1998 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Edward Wiechniak.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Edek są usługi wulkanizacyjne. Możemy Państwu zaproponować sprzedaż opon, zarówno letnich, jak i zimowych. W naszej ofercie można także znaleźć montaż i demontaż całych kół bądź samych opon. Zajmujemy się również komputerowym wyważaniem kół. Podejmiemy się diagnostyki i naprawy ogumienia. W asortymencie mamy felgi stalowe i aluminiowe. Dysponujemy akumulatorami do wszystkich typów samochodów.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy przechowywanie opon.
Ponadto oferujemy:
  • wymiana oleju,
  • wymiana filtrów,
  • polerowanie rantów,
  • naprawa akumulatorów,
  • wymiana klocków hamulcowych.
Proponujemy również wymianę amortyzatorów oraz dorabianie pierścieni centrujących i pompowanie azotem.

Zapewniamy profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Służymy fachowym doradztwem. Firmom zapewniamy stały lub cykliczny przegląd ogumienia i korzystne rabaty. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Zapraszamy do warsztatu Edek

Artykuły

Co wyróżnia profesjonalny serwis opon?
Co wyróżnia profesjonalny serwis opon?
Prawidłowa kondycja układu jezdnego auta to gwarancja spokojnej podróży. Sprawdź, o co zadbać, by uniknąć niespodzianek na drodze oraz jak znaleźć dobry serwis
Twoje cztery koła – co musisz wiedzieć o oponach?
Twoje cztery koła – co musisz wiedzieć o oponach?
Przeczytaj, dlaczego sezonowa wymiana opon jest tak ważna. Dowiedz się, kiedy możliwa jest naprawa przebitej opony i na co wpływa odpowiednie wyważenie kół.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Edek Edward Wiechniak

Edek Edward Wiechniak, Kraków

Opinie (12)

Opinie o firmie Edek Edward Wiechniak

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Paweł B.
Paweł B.
5.0
10.04.2018
Serwis opon Edek. To nie tylko właściciel ale i jego zespół, zaangażowanych, sprawnych i kompetentnych pracowników. Gorąco polecam od 1998. Tak trzymać.
Darek
Darek
4.0
15.11.2019
Dorobiłem sobie pierścienie centrujące. Bardzo atrakcyjna cena, a usługa załatwiona na miejscu "od reki". Polecam wszystkim to miejsce
Marek
Marek
5.0
06.09.2019
Bardzo rzetelna firma. Wymieniam u nich regularnie opony, co sezon. Za każdym razem wyjeżdżam zadowolony
Natalia
Natalia
5.0
27.07.2019
Świetna sprawa z możliwością przechowania swoich opon. Nigdy nie mam na to miejsca w piwnicy. Firma Edek rozwiązała mój problem. Dzięki!
Jakub
Jakub
5.0
04.05.2019
Kompetentny i rzetelny punkt serwisowy. Szeroki wybór felg aluminiowych. Dla mnie super
Grzegorz
Grzegorz
5.0
29.03.2019
Profesjonalizm, solidność i atrakcyjne ceny - jak dla mnie to wszystko, czego oczekuję od punktu wulkanizacyjnego. Na prawdę szeroki wybór kół i opon. Nowoczesne metody, widać, że panowie znają się na swoim fachu. Polecam wszystkim
Błażej
Błażej
5.0
02.01.2019
Usługi wulkanizacyjne na najwyższym poziomie. Jak wymiana opon to tylko w firmie Edek!! Polecam!
Krystian
Krystian
5.0
23.11.2018
Komputerowe wyważanie kół na wysokim poziomie. To profesjonaliści, doskonale znają się na wykonywanej pracy. Polecam wszystkim.
Marcin
Marcin
5.0
21.09.2018
Współpracuję z nimi już kilka lat, przechowują moje opony zimowe. Opony zawsze wracają dokładnie w takim stanie, w jakim je oddałem. Jestem zadowolony. Polecam.
Krzyś
Krzyś
5.0
19.07.2018
Profesjonalna firma z rzetelną obsługą. Polecam.
Edgar
Edgar
5.0
12.05.2018
Indywidualne podejście do Klienta zachęca do skorzystania z ich usług. Zdemontowali, a następnie założyli nowe opony. Wszystko odbyło się rzetelnie, a co najważniejsze terminowo. Bardzo zależało mi na czasie, a oni go dotrzymali. Polecam!!
Jacek
Jacek
5.0
31.03.2018
Bardzo rzetelna firma. Prowadzę firmę transportową, dlatego często korzystam z oferty firmy Edek. Zapewniają wysokiej jakości opony, a także usługi wulkanizacyjne. Wymiana jest sprawna oraz rzetelna. Warto skorzystać z ich oferty. Polecam serdecznie.