Parking strzeżony przez całą dobę
Parking strzeżony przez całą dobę, E-parking Sp. z o.o., Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5842762463
REGON: 36794492300000
KRS: 0000689711
Dodatkowe kontakty:

505 179 790

Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

E-parking to spółka z siedzibą w Gdańsku. Powstała w 2017 roku i świadczy usługi parkingowe dla pasażerów korzystających z gdańskiego lotniska imienia Lecha Wałęsy. Dysponuje nieruchomością położoną zaledwie dwie minuty jazdy od terminalu lotniskowego.

Oferta

E-parking powstał z zapotrzebowania jakie pojawiło się wraz z rozwojem gdańskiego lotniska. Port lotniczy w stolicy województwa pomorskiego jest w tym momencie trzecim pod względem odprawianych pasażerów w Polsce, a ci chcieliby podróżować w jak najlepszych warunkach. Z tego powodu przygotowano dla nich duży parking, w niewielkiej odległości od terminalu lotniska. W trosce o wygodę klientów rezerwacje możliwe są internetowo i tylko w taki sposób można zyskać gwarancję otrzymania miejsca parkingowego. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest niższa cena za usługę.

Parking prowadzony jest przez całą dobę, co w połączeniu z oświetleniem i ogrodzeniem zapewnia bezpieczeństwo pozostawionych tu samochodów osobowych. Klienci z pewnością uciszą się z transferu lotniskowego, realizowanego firmowym, klimatyzowanym busem. Dzięki niemu w dwie minuty dostają się od swojego samochodu na lotnisko, a po przylocie równie szybko wracają na parking.

Na terenie parkingu wybudowano poczekalnię w której w komfortowych warunkach można spędzać czas przed odjazdem. Wyposażono ją w takie udogodnienia jak:
  • waga kontrolna dla bagażu
  • miejsce dla matki z dzieckiem
Dodatkowo w budynku umieszczono telewizor, wygodne kanapy i dostęp do internetu. Na życzenie klientów podawana jest herbata i kawa.

Więcej informacji i zdjęć przedstawiających E-parking, a także możliwość zarezerwowania miejsca parkingowego znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt E-parking Sp. z o.o.

E-parking Sp. z o.o., Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie E-parking Sp. z o.o.