Oferujemy sprzęt rehabilitacyjny
Oferujemy sprzęt rehabilitacyjny, E-Med Emilia Zegadło, Węgrzce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6631703300
REGON: 122406940
Rok założenia:
2011

O firmie

E-MED to firma istniejąca od 2011 roku. Założycielką działalności jest Emilia Zegadło. Nasza siedziba znajduje się w Węgrzcach, na terenie województwa małopolskiego.

Oferta

Oferujemy Państwu sprzedaż oraz wynajem wysokiej klasy sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W asortymencie posiadamy między innymi łóżka rehabilitacyjno- elektryczne zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych wymagających opieki długoterminowej. Łóżka te posiadają możliwość regulacji, dzięki czemu można idealnie dopasować ułożenie leża do potrzeb Pacjenta. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, dzięki czemu Pacjent sam może korygować ustawienia.

Poza tym polecamy:
  • wózki inwalidzkie,
  • wózki elektryczne,
  • drabinki przyłóżkowe,
  • schodołazy.
Uzupełnienie oferty stanowią kule ortopedyczne, balkoniki, chodziki oraz rotory rehabilitacyjne. Poza tym zakupią Państwo u nas również krzesła wózki toaletowe. W ofercie posiadamy także koncentratory tlenu, poduszki ortopedyczne oraz różnorodne artykuły medyczne, w tym podkłady na łóżka.

Zapewniamy fachowe doradztwo podczas zakupów. Szczegółowe informacje o ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy. Siedziba E-MED znajduje się w Węgrzcach.

Artykuły

Ile wynosi dofinansowanie do łóżka rehabilitacyjnego?
Ile wynosi dofinansowanie do łóżka rehabilitacyjnego?
Opiekujesz się osobą leżącą, która wymaga długotrwałej rehabilitacji? Zaopatrz się w łóżko rehabilitacyjne. Sprawdź, jakie dofinansowanie możesz uzyskać.
Gdzie wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne?
Gdzie wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne?
Łóżko rehabilitacyjne to specjalny mebel przeznaczony do opieki długoterminowej. Nie wszystkich pacjentów stać na jego zakup. Lepszym rozwiązaniem jest wynajem

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt E-Med Emilia Zegadło

E-Med Emilia Zegadło, Węgrzce

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie E-Med Emilia Zegadło

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.11.2021
Dwa lata temu, w czasie pierwszego kontaktu, fachowa i nieskomplikowana procedura wypozyczenia i dostawy potrzebnego sprzetu. Dwa tygodnie temu ponowny kontakt. Indywidualne podejscie do potrzeb i oczekiwan potwierdza wysoki poziom obslugi klienta. Serdecznie polecam.
Monia
Monia
5.0
02.11.2021
Profesjonalne schodołazy. Wysoka jakość produktów, atrakcyjne ceny i kompleksowa obsługa. Polecam tę firmę.