Szeroki zakres usług dźwigowych
Szeroki zakres usług dźwigowych, Dźwig-Trans System Kamil Szczurowski, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5240310754
REGON: 010269645
Rok założenia:
1993

O firmie

Dźwig Trans System to firma, którą prowadzi Kamil Szczurowski. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie. Usługi dźwigowe świadczymy od 1993 roku. Jako doświadczona firma, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta

Głównym celem firmy Dźwig Trans System jest profesjonalne wykonywanie swoich zdań oraz zadowolenie klientów. Zespół tworzy ekipa wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów maszyn. Do każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem, pracują sprawnie i rzetelnie, dzięki temu zawsze dotrzymują terminów. Służą doradztwem w zakresie prac transportowych i przeładunkowych oraz technologii transportu bliskiego. Na wyposażeniu są maszyny i sprzęt wysokiej jakości, w które firma stale inwestuje i bada ich stan techniczny. Pracownicy dobierają odpowiednie zawiesia do danego towaru i dbają o dokładne zabezpieczenie ładunku. Przestrzegają zasad BHP na każdym kroku.

Jakie usługi świadczy firma Dźwig Trans System z Warszawy?

Firma Dźwig Trans System zajmuje się wykonywaniem prac podnośnikowych, dźwigowych i transportowych. Dodatkowo prowadzi wynajem dźwigów i podnośników koszowych, zapewnia szeroki zakres usług dźwigowych oraz wynajem koszy osobowych. Ponadto regeneruje siłowniki hydrauliczne. Oferta obejmuje też mobilne żurawie wieżowe i trawersy o różnym udźwigu i różnej długości.

Jakie prace wchodzą w zakres usług dźwigowych Dźwig Trans System?

W zakres usług dźwigowych Dźwig Trans System wchodzą prace takie jak wymiana urządzeń chłodniczych, układanie płyt warstwowych i montaż żurawi wieżowych. Oprócz tego firma wykonuje:
  • rozładunek separatorów,
  • prace wysokościowe,
  • montaż konstrukcji stalowych,
  • budowa osiedla mieszkaniowego,
  • wymiana urządzeń ciepłowniczo-chłodniczych HVAC,
  • rozładunek i załadunek ładunków ponadgabarytowych.
Firma posiada dźwigi i żurawie samojezdne o udźwigu od 20 do 220 ton, dzięki którym przeprowadza prace przeładunkowe i montażowe. Dźwig samojezdny realizuje transport bliski i pionowy, ma wciągarki hydrauliczne i długie wysięgniki.

Czym jeszcze zajmuje się firma Dźwig Trans System?

Przedsiębiorstwo Dźwig Trans System zajmuje się także transportem maszyn i przemieszczaniem urządzeń przemysłowych. Dysponuje specjalistycznymi podwoziami transportowymi, podnośnikami hydraulicznymi i wciągarkami. Realizuje wymienione usługi:
  • utylizacja i złomowanie maszyn i linii produkcyjnych,
  • relokacja maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • wstawianie maszyn przez dach lub otwory dachowe,
  • wprowadzanie maszyn do hal i obiektów przemysłowych.
W ofercie jest także wynajem kontenerów biurowych, socjalnych i magazynowych. Na ich wyposażeniu znajdują się m.in. gniazda elektryczne, drzwi wejściowe stalowe, grzejnik elektryczny i zewnętrzne złącze elektryczne.

Uzupełnieniem oferty jest transport HDS i wynajem samochodów HDS. Firma przewozi kontenery, materiały budowlane i maszyny, dzięki żurawiowi HDS może załadować i rozładować towary. Samochody HDS zastosowanie znajdują również przy pracach takich jak montaż banerów reklamowych, montaż reklam, wprowadzanie maszyn, a także transport kontenerów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Artykuły

Usługi dźwigowe, dźwigi z operatorem: podniesienie ciężarów, obniżenie kosztów
Usługi dźwigowe, dźwigi z operatorem: podniesienie ciężarów, obniżenie kosztów
Wynajem dźwigu z operatorem to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych przy realizacji różnego rodzaju prac budowlanych czy transportowych.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dźwig-Trans System Kamil Szczurowski

Dźwig-Trans System Kamil Szczurowski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Dźwig-Trans System Kamil Szczurowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.