Kompleksowe usługi żurawiami samochodowymi
Kompleksowe usługi żurawiami samochodowymi, Dźwig-Mar s.c., Nowa Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:30 - 16:00
Wt.
06:30 - 16:00
Śr.
06:30 - 16:00
Cz.
06:30 - 16:00
Pt.
06:30 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7742771446

O firmie

Siedziba firmy Dźwig-Mar znajduje się w Nowej Białej, w powiecie płockim, w województwie mazowieckim. Na krajowym rynku rozwijamy się już od 2004 roku, oferując klientom najwyższy poziom świadczonych usług dźwigowych i podnośnikowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Firma Dźwig-Mar specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług żurawiami samochodowymi. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami o udźwigu od 30 do 500 ton. Kadra wykwalifikowanych pracowników pozwala nam realizować każde zadanie. Usługi świadczymy całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Powierzone nam zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Współpracujemy z renomowanymi firmami, służąc fachową pomocą przy budowie mostów, dróg czy stawianiu farm wiatrowych.

W ramach naszej działalności zajmujemy się wynajem dźwigów i żurawi samochodowych uznanej marki Liebherr. Proponowane przez przedsiębiorstwo Dźwig-Mar maszyny są w pełni sprawne i spełniają wymagania stawiane przez UDT. Dysponujemy także podnośnikami nożycowymi i teleskopowymi o wysokości podnoszenia od 18 do 23 metrów.

Posiadamy pojazdy serii Liebherr LG i Liebherr LTM, w tym między innymi:
  • LG 1550,
  • LTM1500,
  • LTM1400,
  • LTM1350,
  • LTM1250,
  • LTM1220,
  • LTM1200,
  • LTM1160,
  • LTM1120,
  • LTM1090.
Do Państwa dyspozycji oddajemy również rozbudowaną flotę pojazdów. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu HDS. Jesteśmy w stanie sprawnie przewieźć maszyny oraz sprzęt wielkogabarytowy. Autami wyposażonymi w hydrauliczny dźwig samochodowy transportujemy również różne rodzaje kontenerów, w tym m.in. kontenery morskie, biurowe czy socjalne. Zapewniamy pełną obsługę, od załadunku, poprzez przewóz, aż po rozładunek. Przewożony ładunek odpowiednio zabezpieczymy i zadbamy o jego bezpieczną dostawę w wyznaczone miejsce.

Wynajmujemy także urządzenie Super KIDExtractor służące do montażu i demontażu wymienników ciepła. Braliśmy udział w wielu krajowych i zagranicznych budowach, co czyni nas sprawdzonym partnerem dla firm i instytucji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa budowlano-remontowo-usługowego Dźwig-Mar w Białej.

Artykuły

Co dokładnie obejmują kompleksowe usługi dźwigowe?
Co dokładnie obejmują kompleksowe usługi dźwigowe?
W ramach kompleksowych usług dźwigowych sprawdzone firmy są w stanie zrealizować szereg czynności z wykorzystaniem nowoczesnych żurawi oraz podnośników.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dźwig-Mar s.c.

Dźwig-Mar s.c., Nowa Biała

Opinie (2)

Opinie o firmie Dźwig-Mar s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aleksander
Aleksander
5.0
01.07.2019
Wynajmowałem stąd żurawia samochodowego, był mi niezbędny do realizacji prac, dzięki nim wszystko zakończyło się bezproblemowo. Na pewno jeszcze skorzystam.
Łukasz
Łukasz
5.0
19.05.2019
Już kolejny raz korzystałem z ich usług i za każdym razem byłem zadowolony. Pełen profesjonalizm.