Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9671000061
REGON: 092289799
Rok założenia:
1998

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Zdajemy sobie sprawę, że utrata bliskiej osoby jest bardzo ciężką chwilą w życiu każdego człowieka....
W ramach organizacji uroczystości oferujemy załatwienie aktów zgonu w Bydgoszczy, jak i poza miaste...
Śmierć bliskiej osoby przynosi ból i sprawia, że organizacja ceremonii pogrzebowej to wyzwanie, dla...
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług pogrzebowych. Ostatnie pożegnanie blisk...

O firmie

Firma "Dylewscy. Zakład Usług Pogrzebowych" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 9671000061. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 092289799.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1998 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: pl. Piastowski 9. Korespondencyjny kod pocztowy to: 85-012 Bydgoszcz. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.1319006078431N, 17.999622745098E. Firma "Dylewscy. Zakład Usług Pogrzebowych" prowadzi swoją działalność w branży Usługi pogrzebowe.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 52 322 29 16 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Dylewscy. Zakład Usług Pogrzebowych

Dylewscy. Zakład Usług Pogrzebowych, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Dylewscy. Zakład Usług Pogrzebowych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Joanna L.
Joanna L.
5.0
18.11.2022
Pełen profesjonalizm w organizacji pogrzebu. Wszystkie godziny zgrane w czasie, mimo konieczności przemieszczania się z jednego miejsca na drugie. Pan obsługujący nas, uwzględnił nawet czas przejazdu, który nam będzie potrzebny na dotarcie z miejsca na miejsce. Tak zorganizował pochówek, że o nic nie trzeba było się martwić. Do tego wysoki poziom oprawy, od strojów do samochodu - czysto, i elegancko. Polecam. Profesjonalne i rzeczowe podejście do organizacji.