Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9671000061
REGON: 092289799
Rok założenia:
1998

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie potrzebne do profesjon...
Zdajemy sobie sprawę, że utrata bliskiej osoby jest bardzo ciężką chwilą w życiu każdego człowieka....
W ramach organizacji uroczystości oferujemy załatwienie aktów zgonu w Bydgoszczy, jak i poza miaste...
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług pogrzebowych. Ostatnie pożegnanie blisk...

O firmie

Firma "Dylewscy. Zakład Usług Pogrzebowych" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 9671000061. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 092289799.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1998 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: pl. Piastowski 9. Korespondencyjny kod pocztowy to: 85-012 Bydgoszcz. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.1319006078431N, 17.999622745098E. Firma "Dylewscy. Zakład Usług Pogrzebowych" prowadzi swoją działalność w branży Usługi pogrzebowe.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 52 322 29 16 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Dylewscy. Zakład Usług Pogrzebowych

Dylewscy. Zakład Usług Pogrzebowych, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Dylewscy. Zakład Usług Pogrzebowych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Joanna L.
Joanna L.
5.0
18.11.2022
Pełen profesjonalizm w organizacji pogrzebu. Wszystkie godziny zgrane w czasie, mimo konieczności przemieszczania się z jednego miejsca na drugie. Pan obsługujący nas, uwzględnił nawet czas przejazdu, który nam będzie potrzebny na dotarcie z miejsca na miejsce. Tak zorganizował pochówek, że o nic nie trzeba było się martwić. Do tego wysoki poziom oprawy, od strojów do samochodu - czysto, i elegancko. Polecam. Profesjonalne i rzeczowe podejście do organizacji.