Szeroki wybór trumien drewnianych
Szeroki wybór trumien drewnianych, Dyduch Zbigniew, Jeleśnia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5530001027
REGON: 070890568
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Nazywam się Zbigniew Dyduch. Od 1992 roku prowadzę zakład stolarski. Siedziba mieści się w Jeleśni, w powiecie żywieckim, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju trumien.

Oferta

Na rynku jesteśmy obecni od ponad dwudziestu lat. Specjalizujemy się w produkcji trumien drewnianych. Ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które związane są z branżą pogrzebową.

Proponujemy:
  • trumny drewniane,
  • trumny z wkładem metalowym,
  • trumny dziecięce,
  • trumny ekshumacyjne,
  • krzyże,
  • obrzeża nagrobne.
Do produkcji trumien wykorzystujemy najlepszej jakości drewno, między innymi dębowe, topolowe, sosnowe oraz świerkowe. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych maszyn, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada doświadczenie i umiejętności niezbędne do wykonywania obowiązków zawodowych. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę sprzedażową. Służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem w każdej kwestii. Na specjalne zamówienie klientów, realizujemy też nietypowe zlecenia.

Dbamy o środowisko, dlatego przy produkcji używamy nieszkodliwych farb, lakierów i klejów. Nasz asortyment podlega ciągłym kontrolom jakościowym. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkty pod wskazany adres przez klienta.

Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Dyduch Zbigniew

Dyduch Zbigniew, Jeleśnia

Opinie (0)

Opinie o firmie Dyduch Zbigniew