Organizacja pielgrzymek krajowych i zagranicznych
Organizacja pielgrzymek krajowych i zagranicznych, Duszpasterstwo pielgrzymkowe Jolanta Potempa, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6451045574
REGON: 361875167
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Duszpasterstwo pielgrzymkowe mieści się w Katowicach. Właścicielką firmy jest Jolanta Potempa. Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów do miejsc świętych, a działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku. Wcześniej organizowane wyjazdy były na obszarze Portugalii.

Oferta

Pielgrzymki do miejsc o ważnym dla ludzi znaczeniu religijnym mają swoją tradycję już od wieków. W czasach obecnych organizacją takich właśnie pielgrzymek zajmujemy się my. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta oraz gwarantujemy niezapomniane wrażenia z podróży.

Oferta biura obejmuje:
  • pielgrzymki krajowe
  • pielgrzymki zagraniczne
  • pielgrzymki dla grup
  • wycieczki szkolne
Organizujemy pielgrzymki nie tylko na terenie naszego kraju, ale także poza jego granice. Oferujemy podróże do ważnych dla wiernych miejsc, jak na przykład Fatima w Portugalii, Ziemia Święta w Izraelu czy też do katolickich zakątków obu Ameryk. Nie zamykamy się tylko na Europę, chociaż większość pielgrzymek organizowana jest oczywiście do krajów starego kontynentu. Zwiedzamy Bałkany, kraje alpejskie, państwa z basenu Morza Śródziemnego czy też naszych południowych sąsiadów.

W ramach organizacji wyjazdów, rezerwujemy bilety na przeloty czy przejazdy, a także miejsca w hotelach. Zapewniamy również opiekę przewodnicką, dzięki czemu każdy wyjazd organizowany jest skrupulatnie i w pełni bezpiecznie, więc wszyscy uczestnicy mogą w spokoju oddać się przeżyciom duchowym oraz zwiedzaniu. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia oraz atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań czy chęci zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

Artykuły

Ziemia Święta – pielgrzymka śladami Jezusa Chrystusa
Ziemia Święta – pielgrzymka śladami Jezusa Chrystusa
Pielgrzymki organizowane są dzisiaj do wielu różnych miejsc. Jednym z najważniejszych jest Ziemia Święta, gdzie można kroczyć śladami Jezusa.

Wideo

Kontakt

Kontakt Duszpasterstwo pielgrzymkowe Jolanta Potempa

Duszpasterstwo pielgrzymkowe Jolanta Potempa, Katowice

Opinie (5)

Opinie o firmie Duszpasterstwo pielgrzymkowe Jolanta Potempa

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Renata
Renata
4.0
03.07.2020
Polecam. Uczestniczyłam w tych pielgrzymkach już wiele razy i cały czas odkrywam coś nowego.
Artur
Artur
5.0
13.05.2020
Podróżując z tymi ludźmi można się świetnie bawić, a przy okazji zwiedzić wiele pięknych miejsc.
Maurycy
Maurycy
5.0
20.03.2020
Nawiązali liczne współprace z krajami sąsiadującymi i nie tylko. Cała organizacja pielgrzymek stoi na bardzo wysokim poziomie.
Iga
Iga
5.0
20.01.2020
Przesympatyczna atmosfera w czasie pielgrzymowania oraz wiele bardzo ciekawych miejsc do zwiedzenia. Prawdziwa uczta dla duszy.
Kasjan
Kasjan
4.0
28.11.2019
Polecam bardzo serdecznie. Poza oczywistymi względami wiary, można się też wzbogacić o ciekawe wspomnienia i odwiedzić interesujące miejsca.