Systemy skanowania i archiwizacji dokumentów
Systemy skanowania i archiwizacji dokumentów, DSA Polska Cyfrowe Systemy Archiwizacji Sp. z o.o., Janikowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 16:30
Wt.
08:30 - 16:30
Śr.
08:30 - 16:30
Cz.
08:30 - 16:30
Pt.
08:30 - 16:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7821950491
REGON: 630987547
Rok założenia:
1997

O firmie

Prowadzimy firmę DSA Polska w Janikowie. Od 1997 roku dostarczamy firmom i organizacjom nowoczesny systemy do zarządzania procesami i dokumentami. Korzystając ze specjalistycznej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenie tworzymy skuteczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów.

Oferta

DSA Polska w Janikowie posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów, zarządzania procesami biznesowymi, skanowania dokumentów czy systemów identyfikacji i rozpoznawania treści dokumentów. Autorskie rozwiązania dostarczają doświadczeni eksperci o wysokich kompetencjach.

W ramach zarządzania procesami i obiegu dokumentami wykonują automatyzację proces finansowych obejmującą wdrożenie obiegu faktur, zarządzania zamówieniami orz rozliczania delegacji. Profesjonalnie wdrażamy systemy BPM mające na celu usprawnienie obsługi klienta. Dostarczamy systemy do skarg i reklamacji i zawierania umów. Z nami zautomatyzują Państwo prowadzenie akt osobowych, zawieranie i rozwiązywanie umów oraz inne procesy z zakresu kadr i BHP.

Zarządzamy korespondencją przychodzącą, pomagając np. w rejestracji i obrazowaniu przesyłek. Oferujemy także obsługę sekretariatów i kancelarii pocztowych. Jesteśmy w stanie stworzyć system automatycznej rejestracji korespondencji wychodzącej. Klientów wspieramy również w zarządzaniu pocztą elektroniczną.

Proponujemy także kompleksowe systemy skanowania, oprogramowanie do rozpoznawania treści dokumentu oraz usługi skanowania i przetwarzania dokumentów, w tym m.in. skanowanie dokumentów archiwalnych czy bieżących.

Oferujemy systemy DMS służące do zarządzania dokumentami. Pozwala np. kontrolę wersji dokumentów. Ponadto tworzymy dokumenty wychodzące, w tym szablony dokumentów, które umożliwiają generowanie zestawów dokumentów. Realizujemy też wysyłkę masową.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.


Wideo

Kontakt

Kontakt DSA Polska Cyfrowe Systemy Archiwizacji Sp. z o.o.

DSA Polska Cyfrowe Systemy Archiwizacji Sp. z o.o., Janikowo

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie DSA Polska Cyfrowe Systemy Archiwizacji Sp. z o.o.

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Monia
Monia
5,0
04.12.2017
Eksperci od dedykowanych rozwiązań do przetwarzania dokumentów. Profesjonalnie pochodzą do klienta i jego potrzeb. Zawsze można liczyć na fachową pomoc.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Jarosław
Jarosław
5,0
18.11.2017
Doskonałe rozwiązania w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów i zarządzania procesami biznesowymi. Wydajne systemy ułatwiające automatyzację m.in. obsługi klienta czy procesów finansowych.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0