Lokalizowanie wycieków z instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych
Lokalizowanie wycieków z instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, Dry Touch - Profesjonalne osuszanie i lokalizacja przecieków, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9522235273

O firmie

Dry Touch Solutions prowadzimy we Wrocławiu. Zajmujemy się usługami hydraulicznymi. Specjalizujemy się w lokalizowaniu wycieków.

Oferta

Wycieki z wodociągów i kanalizacji to poważny problem, dlatego w celu jego usunięcia warto skorzystać z pomocy fachowców. W Dry Touch Solutions wyróżniamy się doświadczeniem i specjalistycznym wyposażeniem. Pomagamy właścicielom domów, mieszkań i innych lokali i budynków. Sprawnie wykrywamy wycieki w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków. W celu znalezienia wycieków przeprowadzamy próby ciśnieniowe instalacji oraz zadymiamy rury. Ponadto wykonujemy badania termowizyjne i mierzymy wilgotność.

Oferujemy również:
  • naprawy instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • osuszanie pomieszczeń,
  • ozonowanie.
Osuszane przeprowadzamy w piwnicach, łazienkach, sypialniach, kuchniach, salonach i innych pomieszczeniach. Odpompowujemy wodę i wyciągamy wilgoć ze ścian, podłóg, sufitów i innych powierzchni. Następnie ozonujemy zalane pomieszczenia. Dzięki temu przywracamy przyjemny zapach i usuwamy niebezpieczne dla zdrowia grzyby, wirusy i bakterie. Zapraszamy do skorzystania z oferty Dry Touch Solutions. Więcej informacji udzielamy mailowo i telefonicznie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dry Touch - Profesjonalne osuszanie i lokalizacja przecieków

Dry Touch - Profesjonalne osuszanie i lokalizacja przecieków, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Dry Touch - Profesjonalne osuszanie i lokalizacja przecieków


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.