drukarnia cyfrowa Inga
drukarnia cyfrowa Inga, Drukarnia Cyfrowa Inga, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9591335291
REGON: 260078868
Rok założenia:
2006

O firmie

Drukarnia cyfrowa INGA jest zlokalizowana na terenie Kielc, w województwie świętokrzyskim. Świadczymy usługi poligraficzne. Działamy od 2006 roku.

Oferta

Nasza profesjonalna drukarnia cyfrowa to przede wszystkim druk materiałów promocyjnych, jednak zajmujemy się również projektami graficznymi. Funkcjonujemy na rynku od ponad dwunastu lat. Przez cały ten czas istnienia udało nam się zdobyć zaufanie wielu usatysfakcjonowanych odbiorców, którzy docenili zarówno jakość, jak i dokładność wykonywanych przez nas zleceń.

Proponujemy następujące usługi:
  • druk cyfrowy,
  • druk offsetowy,
  • wizytówki,
  • banery,
  • zaproszenia.
Oprócz samego drukowania zajmujemy się także projektowaniem banerów reklamowych oraz różnego rodzaju szyldów. Dodatkowo projektujemy oraz wykonujemy foldery firmowe, oraz gazetki. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu jakość wykonywanych przez nas wydruków stoi na najwyższym poziomie. Drukowane przez nas ulotki, pocztówki czy kalendarze to produkty najwyższej jakości.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczeni w branży poligraficznej graficy i drukarze, których obszerna wiedza na temat grafiki oraz wieloletni staż w pracy umożliwia im wykonywanie wszelkich, nawet najtrudniejszych zadań. Zapewniamy Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Zastosowanie druku wielkoformatowego
Zastosowanie druku wielkoformatowego
Druk wielkoformatowy ma wiele zalet. Przede wszystkim jest efektowny, a także w wierny sposób odwzorowuje wszelkie detale projektu. Kiedy z niego korzystać?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Drukarnia Cyfrowa Inga

Drukarnia Cyfrowa Inga, Kielce

Opinie (1)

Opinie o firmie Drukarnia Cyfrowa Inga

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
17.05.2019
Jakiś czas temu usłyszałem o Indze i to w momencie, w którym potrzebowałem ulotek, plakatów i zaproszeń od ręki. Polecam!!! Są profesjonalni w każdym calu i działają niesamowicie szybko.