Dodatkowe dane

Branża:

Polecane oferty

Do dyspozycji naszych gości oddajemy bogaty wybór pokojów 1-, 2- i 3-osobowych z dostępem do przest...
Mamy Państwu do zaoferowania noclegi w przestronnych i funkcjonalnie urządzonych pokojach dla jedne...
Brzesko, Mickiewicza 66
Proponujemy Państwu komfortowy wypoczynek w Hotelu August. Oddajemy do dyspozycji pokoje jedno-, dw...
Nowy Sącz, Królowej Jadwigi 67
Zajazd Sądecki jest miejscem z wieloletnią tradycją. Doskonale poznaliśmy oczekiwania gości, co do ...

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Rzeszów w województwie podkarpackim. Przedsiębiorstwo znajduje się na gen. Dąbrowskiego 4. Korespondencyjny kod pocztowy to: 35-033 Rzeszów. Kompletne współrzędne GPS to: 50.0228689912185N, 21.9920153618419E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: dreamtime.kontakt@gmail.com. Firma "Dream Time Apartment" prowadzi swoją działalność w branży Hotele.

"Dream Time Apartment" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Rzeszów jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 515 153 513.

Kontakt

Kontakt Dream Time Apartment

Dream Time Apartment, Rzeszów

Opinie (0)

Opinie o firmie Dream Time Apartment