Stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych
Stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych, Dr Barbara Lis-Kareł Kancelaria Radcy Prawnego, Myślenice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6811912181
REGON: 380533555
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nazywam się Barbara Lis-Kareł i jestem radcą prawnym. Prowadzę kancelarię w Myślenicach, w województwie małopolskim. Jestem absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Mam stopień naukowy doktora nauk prawnych w dyscyplinie prawo, ze specjalnością prawo konstytucyjne. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe: „Mediacje. Alternatywne metody rozwiązywania sporów” w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Uzyskałam wówczas uprawnienia mediatora w sprawach rodzinnych, cywilnych, czy gospodarczych. Doświadczenie zdobyłam, pracując w kancelariach radcowskich i adwokackich, a także na stanowiskach kierowniczych w prywatnych firmach. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.

Oferta

W swojej pracy radcy prawnego zawsze przestrzegam zasad etyki zawodowej. Zapewniam poufność informacji oraz danych osobowych. Moje wynagrodzenie zależy od rodzaju sprawy i nakładu pracy. Świadczę usługi w zakresie takich dziedzin prawa jak:
  • prawo cywilne i karne,
  • prawo rodzinne i opiekuńcze,
  • prawo spadkowe,
  • prawo pracy,
  • prawo administracyjne,
  • prawo gospodarcze i handlowe.
Ponadto oferta obejmuje windykację należności, stałą obsługę prawną przedsiębiorstw, a także skargi konstytucyjne.

Do moich obowiązków należy przede wszystkim udzielanie porad prawnych, tworzenie umów, sporządzanie opinii prawnych oraz pism procesowych. Zajmuję się też reprezentacją klientów w zarówno w postępowaniach przygotowawczych i sądowych, jak i administracyjnych, czy sądowo-administracyjnych. Dodatkowo prowadzę szkolenia.

Dopełnienie oferty kancelarii stanowią mediacje. Jest to pozasądowa metoda rozwiązywania sporów. Pozwala znaleźć rozwiązanie, które będzie prowadziło do porozumienia oraz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny - Barbara Lis-Kareł.

Artykuły

Podział majątku między małżonkami z Kancelarii Radcy Prawnego Barbary Lis-Kareł
Podział majątku między małżonkami z Kancelarii Radcy Prawnego Barbary Lis-Kareł
Przeprowadzenie podziału wspólnego majątku małżonków najlepiej wykonać z pomocą radcy prawnego doktor Barbary Lis-Kareł z Myślenic. Sprawdź, na czym polega.
Kolejność dziedziczenia spadku – dowiedz się więcej na ten temat!
Kolejność dziedziczenia spadku – dowiedz się więcej na ten temat!
Brak testamentu pozostawionego przez osobę zmarłą zobowiązuje do kierowania się zasadami dziedziczenia ustawowego. Dowiedz się, jaka jest jego kolejność!
Rozwód z orzeczeniem o winie z Dr Barbara Lis-Kareł
Rozwód z orzeczeniem o winie z Dr Barbara Lis-Kareł
Rozwód z orzeczeniem o winie to ciężka droga, która wywołuje mnóstwo skrajnych emocji. Pomoc w tego rodzaju sprawach oferuje np. Dr Barbara Lis-Kareł.
Alimenty na dziecko przy sprawie rozwodowej
Alimenty na dziecko przy sprawie rozwodowej
Alimenty na dziecko ustalane są już przy rozwodzie. Istnieje również możliwość zabezpieczenia alimentów i tworzenia umów notarialnych. Więcej o tym pod linkiem
Kiedy pracownik może walczyć o odszkodowanie przy rozwiązaniu umowy?
Kiedy pracownik może walczyć o odszkodowanie przy rozwiązaniu umowy?
Finansowa rekompensata jest możliwa do uzyskania przez pracownika m.in. za wadliwe rozwiązanie stosunku pracy. Więcej przykładów poznasz, klikając link.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dr Barbara Lis-Kareł Kancelaria Radcy Prawnego

Dr Barbara Lis-Kareł Kancelaria Radcy Prawnego, Myślenice

Opinie (13)

Opinie o firmie Dr Barbara Lis-Kareł Kancelaria Radcy Prawnego

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Angelika
Angelika
5.0
04.05.2022
Pani mecenas bardzo mi pomogła w uzyskaniu odszkodowania za błąd medyczny. Do dziś zmagam się ze skutkami nieudanego zabiegu, ale teraz mam środki na prywatne leczenie.
Ewelina
Ewelina
5.0
05.03.2022
Pismo procesowe zostało przygotowane i złożone na czas. Podczas całej rozprawy miałam ogromne wsparcie ze strony radcy prawnego. Pani przygotowała mnie do rozprawy i zapewniła mi zastępstwo procesowe.
xyz
xyz
5.0
01.01.2022
Ta radczyni do końca wspierała mnie podczas sprawy sądowej, kiedy ubiegałam się o odszkodowanie. Tylko dzięki zaangażowaniu się Pani Barbary Lis udało mi się wygrać sprawę.
Ania
Ania
5.0
05.11.2021
Radca ma dużą wiedzę na temat prawa spadkowego. Dzięki jej pomocy udało mi się polubownie rozwiązać spór rodzinny na drodze mediacji.
Kamil
Kamil
5.0
08.09.2021
Korzystamy z porad tego radcy prawnego już dłuższy czas. Pani Barbara Lis pomogła nam ocenić wszystkie umowy przygotowane dla kontrahentów, sprawdzić ich zgodność z prawem i zweryfikować, czy dobrze chronią nasze interesy.
Mazur
Mazur
5.0
20.07.2021
Dzięki wsparciu tej kancelarii dosyć szybko udało nam się odzyskać nasze należności pieniężne. Dłużnik pomimo naszych ponagleń nie reagował. Dopiero wsparcie ze strony radcy prawnego poskutkowało w krótkim czasie.
Alicja
Alicja
5.0
02.05.2021
Radczyni wykazała się dużą wiedzą na temat prawa rodzinnego. Pomogła mi udowodnić wszystkie moje wydatki na dzieci oraz prawidłową opiekę nad ich rozwojem emocjonalnym i psychicznym. Dzięki wsparciu Pani Barbary Lis sąd przyznał mi opiekę nad dzieckiem.
Piotr
Piotr
5.0
05.03.2021
To radca prawny godny polecenia. Dzięki niej wygrałem sprawę z zakładem pracy.
Błażej
Błażej
4.0
16.01.2021
Jeśli potrzebujecie porady prawnej, koniecznie skontaktujcie się z Panią Barbarą. Nam bardzo pomogła.
Urszula
Urszula
5.0
11.11.2020
Do zadań Pani Barbary należy stała obsługa prawna naszego przedsiębiorstwa. Jeszcze nigdy nas nie zawiodła.
Alicja
Alicja
5.0
19.09.2020
Rzetelny i terminowy radca prawny. Będziecie zadowoleni z obsługi. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Robert
Robert
5.0
29.07.2020
Mediator godny polecenia. Spór rodzinny został rozwiązany polubownie. Polecam.
Tomasz
Tomasz
5.0
22.05.2020
Pani Barbara to doświadczony radca prawny. Widać, że ma dużą wiedzę i doświadczenie. Pomogła mi w zakresie prawa pracy.