Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242076535
REGON: 015472575
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Kancelaria adwokacka prowadzona przez Dorotę Gulińską-Aleksiejuk znajduje się w Warszawie. Działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług adwokackich.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności jest oferowanie profesjonalnej opieki prawnej dla klientów prywatnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy 18-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

Zajmujemy się prowadzeniem spraw, które obejmują:
  • prawo karne,
  • prawo rodzinne,
  • podział majątku,
  • odszkodowania,
  • separacje.
Dodatkowo zajmujemy się sporządzaniem dokumentów prawnych, prowadzeniem spraw rozwodowych, a także reprezentowaniem klientów przed sądami. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Dodatkowo prowadzimy czynności przedsądowe, mediacyjne i sądowe. Pomagamy też klientom w przypadku stwierdzenia nabycia spadku, ustanowieniu władzy rodzicielskiej i przyznaniu alimentów. Zakres naszych usług obejmuje również sprawy odszkodowawcze, ochronę dóbr osobistych i analizę umów. Udzielamy także porad prawnych. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zapewniamy ochronę danych osobowych i poufność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby kancelarii adwokackiej w Warszawie.

Kontakt

Kontakt Dorota Gulińska-Aleksiejuk Kancelaria Adwokacka

Dorota Gulińska-Aleksiejuk Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Dorota Gulińska-Aleksiejuk Kancelaria Adwokacka