Usługi prawne dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych
Usługi prawne dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych, Dorota Gulińska-Aleksiejuk Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242076535
REGON: 015472575
Dodatkowe kontakty:

606 892 863

Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Nazywam się Dorota Gulińska-Aleksiejuk i jestem adwokatem. Moja kancelaria znajduje się w zabytkowej, warszawskiej kamienicy i jest rodzinną firmą. Prowadzona przeze mnie działalność nie ma charakteru korporacyjnego, a raczej opiera się na rzemieślnictwie w starym stylu. Od 2003 roku zapewniam indywidualnie dopasowane usługi adwokackie.

Dodatkowy kontakt:
Aplikant adwokacki Adam Aleksiejuk 606 892 863

Oferta

Oferuję profesjonalną opiekę prawną klientom indywidualnym, a także małym i średnim przedsiębiorstwom. W branży prawniczej działam od 30 lat, a jako adwokat pracuję od 21 lat. Moje doświadczenie sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane sprawy jestem w stanie poprowadzić zgodnie z zamysłem klientów.

Specjalizuję się w prawie karnym, rodzinnym oraz spadkowym. Do moich zadań należą:
  • dochodzenie odszkodowań,
  • ochrona dóbr osobistych,
  • sporządzanie pism procesowych i innych dokumentów prawnych,
  • analiza umów,
  • reprezentowanie klientów na sali sądowej.
Prowadzę sprawy dotyczące separacji i rozwodów. Pomagam w ustanowieniu władzy rodzicielskiej i alimentów, a także w stwierdzeniu nabycia spadku. Zapewniam wsparcie na etapie prowadzenia czynności przedsądowych, jak również podczas zawierania ugód.

Udzielam jednorazowych porad prawnych bądź oferuję stałą współpracę. Gwarantuję pełne bezpieczeństwo i poufność przekazywanych mi informacji. W każdej sytuacji staram się znaleźć optymalne rozwiązanie. Doskonale znam obowiązujące przepisy prawne, dzięki czemu jestem w stanie zapewnić rzetelną obsługę.

Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia siedziby Kancelarii adwokackiej w Warszawie po uprzednim umówieniu terminu telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Dorota Gulińska-Aleksiejuk Kancelaria Adwokacka

Dorota Gulińska-Aleksiejuk Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Dorota Gulińska-Aleksiejuk Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.