Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7751291036
REGON: 472899348
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Firma prowadzona przez Dorotę Grzeszkowiak znajduje się w Kutnie, na terenie województwa łódzkiego. Jesteśmy na rynku od 2001 roku. Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż pakietów ubezpieczeniowych. Posiadamy 17-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Proponujemy ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia komunikacyjne, grupowe ubezpieczenia pracownicze, ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenia OC i NNW. Wszystkie pakiety przygotowywane są indywidualnie dla klientów. Wówczas bierzemy pod uwagę Państwa oczekiwania i możliwości finansowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Nasza baza ofert jest na bieżąco aktualizowana, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto oferujemy klientom ubezpieczenia emerytalne, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia turystyczne i mieszkań.

Posiadamy też ofertę obejmującą OC obowiązkowe i dobrowolne dla lekarzy, OC obowiązkowe i dobrowolne podmiotów leczniczych, a także OC przewoźnika.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy w Kutnie.

Kontakt

Kontakt Dorota Grzeszkowiak Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Dorota Grzeszkowiak Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Kutno

Opinie (0)

Opinie o firmie Dorota Grzeszkowiak Pośrednictwo ubezpieczeniowe