Zapewniamy doradztwo transportowe
Zapewniamy doradztwo transportowe, Doradztwo Transportowe Sp. z o.o., Jelenia Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6112823247
REGON: 52399431700000
KRS: 0001009260
Rok założenia:
2022

O firmie

Nazywam się Grzegorz Sitarek i jestem doradcą transportowym. Biuro mojej firmy znajduję się w Jeleniej Górze, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwom i przedsiębiorcom z branży transportowej zapewniam pełne wsparcie merytoryczne i doradcze w prowadzonej przez nich działalności.

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Indywidualnym doradztwem transportowym zajmuję się od 2010 roku. Wcześniej byłem inspektorem Inspekcji Transportu Drogowego. Posiadam bogate doświadczenie związane z działalnością branży transportowej, zarówno na stanowisku kontrolującym, jak i w funkcji konsultanta dla firm transportowych. Swoimi działaniami staram się wspierać przedsiębiorców transportowych w efektywnym i zgodnym z aktualnie obowiązującymi przepisami prowadzeniu działalności.

Moje usługi obejmują między innymi:
  • audyt,
  • doradztwo transportowe,
  • doradztwo w zakresie transportu materiałów niebezpiecznych,
  • rozliczanie czasu pracy kierowców,
  • obsługę wszystkich spraw kadrowo-płacowych,
  • sporządzanie i kontrole kompletnej dokumentacji transportowej.
W ramach usług audytorskich przeprowadzam audyty kontrole i naprawcze. Zajmuję się weryfikowaniem zgodności licencji przewozowych ze stanem faktycznym, weryfikowaniem kwalifikacji kierowców, kontrolowaniem zgodności dokumentacji transportowej, a także przedstawianiem wniosków pokontrolnych i przedstawianiem propozycji działań naprawczych. Wykonywany przeze mnie audyt pozwala klientom na spełnienie wymagań ustawowych dotyczących transportu drogowego oraz uniknięcie kar od organów kontrolujących w przyszłości.

Posiadam również uprawnienia do pełnienia funkcji doradcy ADR - doradcy DGSA zajmującego się obsługą w przedsiębiorstwie przewozów materiałów niebezpiecznych. Udzielam pełnego wsparcia w tworzeniu niezbędnej dokumentacji, nadzorowaniu transportu oraz uprawnień pracowników do jego wykonywania.

Proponowana przeze mnie obsługa spraw kadrowo-płacowych obejmuje między innymi prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowywanie umów o pracę, aneksów. Sporządzam też sprawozdania do GUS, prowadzę ewidencję urlopów i zasiłków z tytułu choroby i macierzyństwa. Rozliczam płacę minimalną kierowców w różnych państwach UE.

Dodatkowo prowadzę szkolenia dla właścicieli, kadry zarządzającej i pracowników dotyczące aktualnych przepisów transportowych, rozliczania czasu pracy kierowców i innych kwestii tyczących się właściwego prowadzenia działalności transportowej.

Zapraszam do kontaktu z moim biurem w Jeleniej Górze.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Doradztwo Transportowe Sp. z o.o.

Doradztwo Transportowe Sp. z o.o., Jelenia Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Doradztwo Transportowe Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.