Polecane oferty

Nasz ośrodek wczasowy Katani oferuje Państwu różnorodną ofertę noclegową nad polskim morzem. Państw...
Dworek Jamneński położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu szerokiej plaży. To idealne miejsce...
Ogromnym atutem ośrodka Mewa jest jego lokalizacja, gdyż znajduje się bardzo blisko plaży. Oferujem...
Oleńka jest to nowoczesny ośrodek wczasowy w Sarbinowie. Posiadamy drewniane, sześcioosobowe domki ...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Darłówko w województwie zachodniopomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Pomorska 16. Kod pocztowy do korespondencji to: 76-153 Darłówko. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 54.43866N, 16.3841E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: dominika@darlowko.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Dominika. Pensjonat" to Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Dominika. Pensjonat" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Darłówko.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 94 314 32 41.

Kontakt

Kontakt Dominika. Pensjonat

Dominika. Pensjonat, Darłówko

Opinie (0)

Opinie o firmie Dominika. Pensjonat