Szeroki wachlarz prac kominiarskich
Szeroki wachlarz prac kominiarskich, Domi-Komin Usługi Kominiarskie Łukasz Domińczyk, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7292525953
REGON: 368980341
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Domi-Komin znajduje się w Łodzi. Nasza firma istnieje na rynku od 2018 roku, natomiast nasze doświadczenie pracy w tym zawodzie sięga już ponad 40 lat!!! Działamy jako nowe, lecz prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, którego celem jest pełna satysfakcja klientów. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Łukasz Domińczyk.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Specjalnością firmy Domi-Komin są usługi kominiarskie. Do naszych podstawowych zadań należy czyszczenie przewodów spalinowych, wentylacyjnych i dymowych. Nie wyczyszczony komin sprawia, że ciąg w przewodzie jest ograniczony. W najgorszym wypadku może nawet dojść do zapłonu sadzy. Zawsze lepiej zapobiec sytuacją zagrażającym zdrowiu i życiu ludzkiemu, nie zapominajmy o tym !!!

Dodatkowo wykonujemy przeglądy okresowe budynków. Właściciele i zarządcy nieruchomości są zobowiązani dbać o stan techniczny budynków, gdyż ich zaniedbanie może skutkować tragicznymi wydarzeniami, jak np. zaczadzeniem. Dotyczy to głównie tych domów, w których kontrole zostały zaniechane albo nie odbywały się regularnie.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się również czyszczeniem pieców centralnego ogrzewania i pieców kaflowych. Wyczyszczony komin może nie zagwarantować prawidłowej pracy pieca. Sam piec także wymaga okresowej kontroli i dokładnego czyszczenia elementów, które odpowiadają za proces spalania.

Specjalizujemy się również w montażu wkładów kominowych kwasoodpornych do kotłów centralnego ogrzewania gazowego. Wypisujemy opinie wstępne do gazowni, projektu jak również wykonujemy odbiór po wykonawczy. Prawidłowe wykonanie i montaż wkłady gwarantuje spokój na przyszłość.

Oferta przedsiębiorstwa Domi-Komin to też:
  • uszczelnianie kominów wkładami kwasoodpornymi,
  • uszczelnianie kominów wkładami żaroodpornymi,
  • dobudowa kominów,
  • usuwanie ptasich gniazd,
  • udrażnianie kominów,
  • zabezpieczanie kominów przed ptactwem.
Dodatkowo oferujemy sprawdzenie, montaż i wymianę drzwiczek wycierowych. Jest to z pozoru drobna, jednak niezwykle istotna sprawa, gdyż nieszczelne drzwiczki osłabiają ciąg w kominie, bo przez nie, zamiast przez palenisko dostaje się „lewe” powietrze.

Proponujemy również montaż nasad kominowych, w tym kogutów, daszków i turbowentów. Nasady stosuje się w miejscach, gdzie występuje zaburzenie ciągu. Służą one do stabilizacji oraz wspomagania ciągu kominowego w przewodach spalinowych, dymowych lub wentylacyjnych.

Dysponujemy również kamerami kominowymi, umożliwiającymi sprawdzenie komina od środka, tam gdzie nie sięga już oko ludzkie. Dzięki nim możemy zlokalizować miejsce nieszczelności, zagruzowania lub przewężenia przewodu kominowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Domi-Komin. Nie straszny jest nam żaden komin, a wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwoli sprostać nam każdemu zadaniu. Dbamy oto, aby nie dopuścić do sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu ludzkiemu. NIE zwlekaj, NIE czekaj, zadzwoń i zaproś kominiarza do Siebie, to dobra wróżba na przyszłość a przede wszystkim bezpieczeństwo Twoich bliskich.

Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia naszej strony internetowe

Artykuły

Okresowe przeglądy kominowe
Okresowe przeglądy kominowe
Okresowe – coroczne – przeglądy kominowe muszą być wykonywane przez wyspecjalizowane firmy kominiarskie, które wyposażone są w nowoczesny sprzęt inspekcyjny.
Czym zajmują się najlepsze firmy z branży usług kominiarskich?
Czym zajmują się najlepsze firmy z branży usług kominiarskich?
Zakłady kominiarskie w Polsce zajmują się między innymi wydawaniem zgód na montaż pieców C.O., czy też czyszczeniem przewodów kominowych oraz wentylacji.

Wideo

Kontakt

Kontakt Domi-Komin Usługi Kominiarskie Łukasz Domińczyk

Domi-Komin Usługi Kominiarskie Łukasz Domińczyk, Łódź

Opinie (6)

Opinie o firmie Domi-Komin Usługi Kominiarskie Łukasz Domińczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelina
Ewelina
5.0
03.03.2019
Piec centralnego ogrzewania tak wyczyścili, że wygląda prawie jak nowy. Polecam!!
B B
B B
5.0
24.01.2019
Bardzo rzetelny płatnik!!
Karolina
Karolina
5.0
14.01.2019
Można na nich polegać. Bardzo dobrze, bardzo dokładnie wyczyścili u mnie piec kaflowy.
Ksenia
Ksenia
5.0
08.11.2018
Solidna firma. Na kominach znają się jak mało który kominiarz.
Jan
Jan
5.0
10.09.2018
Dokładnie i szybko wykonane prace kominiarskie. Nie mam żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń.
Maria
Maria
5.0
28.07.2018
Usługi kominiarskie na najwyższym poziomie. Komin dokładnie wyczyszczony i za przystępną cenę. Wszystko w jak najlepszym porządku.