Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6311099179
REGON: 273036331
Rok założenia:
1996

Polecane oferty

Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami. Zajmujemy się zapewnieniem właściwe...
Działalnością firmy Pried P.G. Sepioło jest wynajem powierzchni : - Handlowych (do 1000 m2) - Biuro...
Misją naszej firmy jest poprawa komfortu mieszkańców administrowanych przez nas obiektów. W tym cel...
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w dziedzinie nieruchomości. Zakład specjaliz...

O firmie

Zarząd Nieruchomości Domena funkcjonuje w Gliwicach nieprzerwanie od 2000 roku. Naszą działalność wyróżnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, pełen profesjonalizm oraz rzetelność, solidność i terminowość. Dysponujemy kadrą kompetentnych księgowych oraz pracowników do spraw eksploatacyjno-technicznych.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności jest profesjonalne zarządzanie nieruchomościami prywatnych właścicieli oraz wspólnot mieszkaniowych. Realizując zlecone nam zadania, współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, które dbają o porządek na posesjach i terenach przyległych oraz zapewniają całodobową opiekę nad nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi.

W ramach świadczonych usług prowadzimy książki obiektu budowlanego oraz inną dokumentację techniczną, zawieramy umowy z wykonawcami robót i dostawcami mediów, prowadzimy księgowość wspólnot mieszkaniowych, usuwamy bieżące awarie oraz organizujemy spotkania członków wspólnoty. Ponadto zajmujemy się kompletowaniem i przechowywaniem dokumentacji stanu faktycznego i prawnego nieruchomości, wykonujemy okresowe przeglądy nieruchomości, dbamy o czystość i estetykę, odczytujemy okresowo urządzenia pomiarowe oraz prowadzimy ewidencję korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

Od strony eksploatacyjno-technicznej i księgowej gwarantujemy naliczanie, kalkulowanie i rozliczanie opłat i zaliczek uiszczanych przez członków wspólnoty mieszkaniowej, windykację należności, tworzenie finansowego zestawienia rocznego, rachunkowość wspólnoty mieszkaniowej, pomoc w uzyskaniu kredytów inwestycyjnych i termomodernizacyjnych, a także kontrolę techniczną urządzeń będących wyposażeniem nieruchomości, rejestrowaniem zdarzeń i poleceń napraw oraz innymi sprawami technicznymi i eksploatacyjnymi.

Serdecznie zapraszamy - profesjonalny administrator nieruchomości.

Kontakt

Kontakt Domena. Zarząd nieruchomościami. Matuszewska B.

Domena. Zarząd nieruchomościami. Matuszewska B., Gliwice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Domena. Zarząd nieruchomościami. Matuszewska B.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.