Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3
Kuchnia japońska słynie z naturalnych, świeżych składników, które połączone ze sobą doskonale smaku...
Kuchnia japońska jest lekka, smaczna i zdrowa. Teraz każdy może się przekonać o jej wyjątkowych zal...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Targ Rybny 11. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 80-838 Gdańsk. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.3527N, 18.65771E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: gdansk@domsushi.pl. Firma "Dom Sushi. Restauracja japońska" prowadzi swoją działalność w branży Restauracje japońskie.

"Dom Sushi. Restauracja japońska" oferuje w swoim menu obszerny wybór dań mięsnych oraz bezmięsnych, a także kompleksowe przygotowanie ze świeżych i starannie dobranych składników specjalnych dań dostosowanych do indywidualnych życzeń przy organizacji uroczystości rodzinnych lub biznesowych. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 58 302 81 81 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Dom Sushi. Restauracja japońska

Dom Sushi. Restauracja japońska, Gdańsk

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Dom Sushi. Restauracja japońska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.