przyjazna Pomoc społeczna, Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi, Kietrz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7481017117
Branża:

O firmie

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi prowadzi działalność misyjną, działając na wielu płaszczyznach w celu pomocy osobom potrzebującym. Od 1975 roku prowadzimy Dom Pomocy Społecznej w Kietrzu, który jest placówką dla dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie. Funkcjonujemy w oparciu o dotacje powiatu głubczyckiego.

Oferta

Siostry Franciszkanki zapraszają osoby niepełnosprawne, potrzebujące pomocy w codziennym życiu. Może to być każdy, bez względu na wiek, rodzaj lub stopień niepełnosprawności. Zapewniamy realizację obowiązku szkolnego dla dzieci, zajęcia terapeutyczne i rehabilitację.

Dom pomocy Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi świadczy takie usługi jak:
  • pomoc społeczna,
  • opieka nad osobami niepełnosprawnymi,
  • pomoc osobom upośledzonym umysłowo,
  • pomoc osobom niepełnosprawnym intelektualnie.
Liczba dostępnych miejsc wynosi 50. Są one przeznaczone dla dziewczynek lub kobiet, którym oferujemy 1-, 2- i 3-osobowe pokoje. Nasza placówka jest dostosowana zarówno do osób poruszających się na wózkach, jak i do opieki nad chorymi leżącymi. Na terenie naszej posesji znajduje się dużo zieleni oraz plac zabaw wyposażony w profesjonalny sprzęt rekreacyjny, który umożliwia czynne zabawy na świeżym powietrzu. Nasz wyszkolony i starannie dobrany personel sprawuje fachową opiekę nad mieszkańcami.

Zapraszamy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi

Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi, Kietrz

Opinie (2)

Opinie o firmie Dom Pomocy Społecznej Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Basia
Basia
5.0
07.05.2022
Moja ciocia chodzi do nich na rehabilitację. Personel ma ogromne serce i z miłością oraz cierpliwością podchodzi do osób niepełnosprawnych.
Miłosz
Miłosz
5.0
20.03.2022
Prowadzą zajęcia, które bardzo pomagają mojej niepełnosprawnej córce w rozwoju. Polecam ten ośrodek!